Головна » Події.Факти » Збройні сили України демонструють «Непохитну стійкість-2017»

Збройні сили України демонструють «Непохитну стійкість-2017»

Дванадцятого вересня, згідно з озвученими раніше Генеральним штабом ЗСУ планами, на території України розпочались стратегічні військові маневри “Непохитна стійкість-2017”. Про це повідомляє Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

Раніше, першого вересня, начальник Генерального штабу ЗСУ генерал армії України Віктор Муженко заявив, що порядок підготовки ЗСУ цьогоріч уточнено у зв’язку з навчаннями РФ у Білорусі “Захід-2017”.

Муженко також повідомив, що Збройні сили України у вересні (з 12 по 15) проведуть низку командно-штабних навчань із залученням військ та оперативних резервів, основними будуть вчення “Непохитна стійкість-2017”. “Їх метою ми розглядаємо нарощування можливостей органами військового управління здійснювати управління військами (силами) в ході перегрупування, ведення оборонних, стабілізаційних і бойових дій”, – сказав він.

За словами Муженка, перед цим відбудеться логістичне навчання для удосконалення системи планування та всебічного забезпечення угруповань військ (сил) та управління залученими силами і засобами в ході стратегічного розгортання ЗСУ та відсічі збройній агресії на ризикованих напрямках.

Раніше Муженко зазначив, що Україна готується до різних сценаріїв у зв’язку з навчаннями “Захід-2017”, включаючи наступ РФ.

Як відомо, російсько-білоруські стратегічні маневри “Захід-2017” відбудуться 14-20 вересня.

Генеральний штаб ЗС України у зв’язку з навчаннями нагадує про «відповідальність за ведення фото та відео зйомки військової техніки, режимних військових об’єктів Збройних Сил України та спроб проникнення на їх територію. Також інформуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.

Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки, а також звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб та їхні дії».

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 306

Залишити відгук

*

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2017 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua