Головна » Події.Факти » Міноборони України на 2021 рік удвічі збільшило державне оборонне замовлення для ДАХК “Артем”

Міноборони України на 2021 рік удвічі збільшило державне оборонне замовлення для ДАХК “Артем”

Крім цього, підготовлено додаткові замовлення некерованих авіаційних ракет, ракетного комплексу “Нептун” та ракет для комплексу “Вільха” на суму близько 900 млн. грн., у яких ДАХК “Артем” є головним виконавцем або співвиконавцем, інформує Defense Express.

Некеровані авіаційні ракети РРС-80 “ОСКОЛ” розробки та виробництва ДАХК “Артем” / Фото: ДК “Укроборонпром”

Міноборони зреагувало на заяви керівництва ДАХК “Артем”, що з початку 2021 року підприємство переходить на одноденний робочий тиждень, а також на те, що замовлень на “Нептун”, “Вільху”, РС-80 та снаряди немає.

У Міноборони наголошують, що у 2020 році з боку оборонного відомства профінансовано виконання ДАХК “Артем” дослідно-конструкторської роботи з розроблення артилерійських боєприпасів та постачання некерованих авіаційних ракет на суму 49 млн. грн.

“З огляду на це, питання контрактів для Збройних Сил не може бути критичним для стабільного функціонування підприємства і лежить, швидше, у іншій площині. Як об’єктивного характеру, зокрема, пандемії і тотального локдауну, так і суб’єктивних факторів, які оборонне відомство з етичних міркувань не коментуватиме”, – наголошується у коментарі оборонного відомства.

Продукцію оборонного призначення у вітчизняних підприємств Міністерство оборони України замовляє відповідно до потреб та пріоритетів Збройних Сил України, визначених у Генеральному штабі Збройних Сил України.

“Заяви керівництва компанії про переведення з першого кварталу наступного року близько 70% працівників ДАХК “Артем” на одноденний робочий тиждень викликають стурбованість, оскільки є природним запитання: яким чином за таких умов підприємство планує виконувати свої зобов’язання згідно з держоборонзамовленням”, заявили у Міноборони.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Голосів: 2 Рейтинг: 4,50 out of 5)
Loading...
Переглядів: 200

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua