Головна » Події.Факти » Українська РСЗВ “Буревій” замінить «Ураган»

Українська РСЗВ “Буревій” замінить «Ураган»

Шепетівський ремонтний завод, відповідно до спільного рішення з Міноборони, провів випробування новітньої реактивної системи залпового вогню “Буревій”. Про це повідомляє Defense Express. Ця система розглядається, як заміна застарілим РСЗВ “Ураган”, які знаходяться на озброєнні Збройних Сил України.

РСЗВ “Буревій” від ДП “Шепетівський ремонтний завод”

Вогневі випробування цієї нової РСЗВ, що днями пройшли на одному з військових полігонів, ексклюзивно зафільмував Defense Express.

РСЗВ “Буревій” виконана у калібрі 220-мм та може використовувати всі наявні реактивні снаряди для “Урагану”, а також нові, зі збільшеною з 35 до 65 км дальністю знищення цілей, які розробляються КБ “Південне” у рамках програми “Тайфун-2”.

Нова реактивна система від “Шепетівського ремонтного заводу” оснащена цифровою системою управління вогню, включно із системою обміну інформацією на полі боя. Це дозволяє включити “Буревій” у єдиний розвідувально-ударний контур, коли інформація від засобів розвідки, на кшталт БПЛА, у режимі он-лайн передається на засоби ураження. Це мінімізує до лічених хвилин час від виявлення цілей до їх знищення.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Голосів: 1 Рейтинг: 4,00 out of 5)
Loading...
Переглядів: 236

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua