Головна » Події.Факти » Український КрАЗ – для армії США

Український КрАЗ – для армії США

Цієї весни Командування по організації підрядних робіт армії США вирішило підтримати Кременчуцький автозавод, замовивши йому велику партію вантажівок (і запчастин) для потреб американських військових, пише AMPERCAR.

Так, ПрАТ «АвтоКрАЗ» пройшло державну атестацію, за підсумками якої знову отримало право експорту товарів військового призначення. Простіше кажучи, автозавод може виконувати поставки армійських вантажівок за кордон.

У найближчі 3 роки КрАЗ має випустити 1 000 вантажівок різного призначення для потреб армій союзників США. Цей контракт, дозволить КрАЗу вийти з коми, знову запустити виробництво машин.

Як розповів гендиректор підприємства Роман Черняк, повномасштабний запуск виробництва відбудеться до кінця цього року: завод планує випускати техніку цивільного і військового призначення, а головними ринками бачить закордон.

До слова, зараз КрАЗ не має права брати участь в тендерах, організованих урядом України, так як компанія має статус банкрута. У найближчі місяці, за словами пана Черняка, «баланс стане позитивним».

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 306

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua