Головна » Події.Факти » Чергова партію військової техніки відправлена замовнику за кордон

Чергова партію військової техніки відправлена замовнику за кордон

Державна компанія “Укрспецекспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, спільно з ТОВ “Аеротехніка-МЛТ” виконала зовнішньоекономічний контракт на постачання радіолокаційної техніки іноземному замовнику, повідомляє пресслужба концерну..

“Попри карантинні заходи і обмежене авіасполучення в усьому світі, Укрспецекспорт продовжує працювати над виконанням контрактів, а також укладає нові угоди на постачання військової техніки та озброєння, виробленого оборонними підприємствами Концерну. Як би це складно не було в умовах пандемії, яка майже зупинила економічну діяльність багатьох країн світу, що є нашими партнерами, Укрспецекспорт продовжує виконувати свої зобов’язання. Сьогодні згідно з графіком у повному обсязі відвантажили іноземному замовнику продукцію за контрактом”, – повідомив директор компанії Вадим Ноздря.

Раніше цього місяця компанія “Укрспецекспорт” достроково поставила Міністерству оборони України 37 одиниць бойових машин піхоти БМП-1 для потреб Збройних Сил України.

Як відомо, державний концерн “Укроборонпром” за результатами 2020 року має наміри отримати від збройного експорту близько мільярда доларів США. Про це повідомив заступник генерального директора держконцерну з маркетингу та збуту Михайло Морозов. Такого ефекту в Концерні очікують в тому числі від реформи спецекспортерів, розпочатої наприкінці 2019 року. Вона триватиме щонаймене 3 роки, за її результатами кількість державних компаній-спецекспортерів буде зменшена і вони працюватимуть за принципом: “одна країна – один експортер”.

Водночас, Морозов не виключив, що на фінансові плани Конерну щодо експорту може негативно вплинути коронавірус та пов’язаний з ним карантин – як в самій Україні, так і в усьому світі.

За підсумками 2019 року експорт озброєння та послуг підприємств-учасників концерну “Укроборонпром” склав 908 млн доларів США, що на 19% більше показника 2018 року.

Як повідомлялося раніше, за підсумками дводенних випробувань, мобільний оглядовий 3D радіолокатор 90К6Е виробництва КП “НВК “Іскра” повністю підтвердив свої заявлені тактико-технічні характеристики з виявлення безпілотних літальний апаратів на різних висотах та максимальній дальності.

“Після проведення заводських випробувань, ми успішно завершили цей останній етап випробувань радару 90К6Е щодо здатності визначення малорозмірних цілей з малою ефективною поверхнею розсіювання. Позитивні результати цих випробувань відкривають перед нами беззаперечні перспективи для реалізації 90К6Е на експорт. Ми вже маємо потенційного замовника з  однієї з країн Близького Сходу, для якого здатність визначення безпілотних літальних об’єктів є однією із основних вимог. Станція також розглядається в інтересах Міноборони України, однак потребує певних змін під потреби наших військових”, – повідомив директор Науково-виробничого комплексу “Іскра” Юрій Пащенко.

Радар 90К6Е  було презентовано восени 2019 року на виставці “Зброя та безпека”. Цей принципово новий 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах. Він розроблений для використання у зенітних ракетних військах як засіб видачі цілевказівок та як інформаційна ланка У підрозділах військово-повітряних сил та протиповітряної оборони.

 

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 102

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua