Головна » Акценти/спротив » Бойовики “парадом полонених” у Донецьку засвідчили власну нікчемність – МЗС Чехії

Бойовики “парадом полонених” у Донецьку засвідчили власну нікчемність – МЗС Чехії

Чехія заявила, що подібне ставлення до українських військовополонених у Донецьку було неприпустимим. 

Міністерство закордонних справ Чехії засудило проведення проросійськими бойовиками «параду українських полонених» в Донецьку 24 серпня і назвало це свідченням їхньої нікчемності.

Як ідеться у заяві міністерства, текст якої є у розпорядженні УНІАН, «порушення проросійськими бойовиками права полонених на гідне ставлення у Донецьку було неприпустимим та нікчемним». Чеське МЗС також засудило викрадення та жорстоке вбивство терористами почесного консула Литви в Луганську Миколи Зеленця і висловило співчуття його близьким.
КОНТЕКСТНІ АКЦЕНТИ ARMUUA:

Приниження як фактор самоутвердження доводить, що сторона, яка принижує закомплексована і немає перспективи…Ця теза випливає із дійства, яке увесь світ вже назвав варварством. Приниження військовополонених це ще і межа неповернення, тобто навіть дипломатично після цього Україна не має абсолютно жодного права на переговори із терористами. Вони вже приречені, хоча про це лише здогадуються… Прирекли терористів із ДНР їхні кремлівські куратори, які напоумили їх показати світу своє звіряче обличчя. Відтак світ їх не може вважати будь-якими територіальними утвореннями, а тільки терористичними організаціями. Очевидно це було зроблено для того, щоб пРФ не визнавала ці квазі-республіки терористичної діяльності. Вже сьогодні існують декілька версій того, що полонених було багато, окрім опізнаних військовослужбовців там, імовірно, були і представники криміналітету Донеччини, яких використовували як масовку.

З боку біснуватого натовпу близько тисячі осіб нарахували біля 300 людиноподібних істот, які активно намагалися ще більше принизити військовополонених, залучаючи до цієї ганебності і дітей… Дане дійство як приклад того, що кисельовщина знищує в людях здатність розуміти реальність.

СУСПІЛЬНИЙ СПРОТИВ:

Приклад соціально-публічного психозу, який навіюється світу в цілому і особливо Донбасу із кремлівського телецентру в московському Останкіно . Виникає питання вже до світової спільноти щодо законодавчої регламентації процедур регулювання процесів становлення телемонополій, які стають некерованими і нецивілізаційними, якщо не мають обмежень міжнародного рівня. Обмеження цивілізаційні, нажаль, не працюють, бо заявлена кремлівська реальність не є правдою. Вона не може бути навіть фантазією. – це технологічна зброя на знищення розуму і людських якостей розумної і мирної істоти. Кремлівська кисельовщина – зброя масового враження.  Її слід заборонити – від концентрації монополізму до технологічних прийомів нищення адекватної об’єктивної картини життя.

 Громади мають вимагати від всіх своїх партнерів заборони кисельовщини будь-де і будь-коли. Маємо творити реальність життя в інтересах миру і  добра проти страху і принижень.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 365

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua