Головна » Слава Героям » Електронні очі розвідки сил АТО

Електронні очі розвідки сил АТО

7sg

Ось, такі невеличкі, схожі на дитячі повітряні іграшки, літальні апарати з’явились на озброєнні сил АТО. Головне завдання цих літачків – виконувати повітряну розвідку секторів зайнятих терористами. 

 

  • Один такий виріб дозволяє керівництву АТО зекономити чимало часу на збір оперативної розвідувальної інформації, – зазначив начальник Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова генерал-майор Юрій Даник. – А головне, він дозволяє вберегти життя і нашим розвідникам, і солдатам, які завдяки повітряній розвідці не потраплять у засідку, чи вчасно будуть попереджені про вогневий наліт.

Потрібно зазначити, що цей безпілотний повітряний розвідник – суто український виріб. Його створили військові інженери Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова спільно з іншими спеціалістами. Зараз апарат успішно використовується для збору розвідувальних даних в «гарячих точках» АТО. Потужні лінзи камер дозволяють побачити навіть добре замасковані позиції терористів. До речі, за своїми характеристиками українській повітряний безпілотний розвідник перевершує всі існуючі іноземні моделі. І само-собою значно дешевший у виробництві і експлуатації.

Тарас Грень.

Фото автора.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 287

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua