Головна » Події.Факти » F-35A в Неваді на надзвуковій швидкості скинув ядерну бомбу

F-35A в Неваді на надзвуковій швидкості скинув ядерну бомбу

Випробування відбулися ще влітку цього року.

У США національна лабораторія Sandia у співпраці з Військово-повітряними силами країни завершила серію льотних випробувань нового винищувача F-35A Lightning II скиданням нової ядерної бомби B61-12. Про це повідомила пресслужба лабораторії, пише ZiK.

Зазначається, що випробування пройшли ще в серпні цього року на полігоні в американському штаті Невада. Тоді F-35A на надзвуковій швидкості зміг скинути бомбу, розроблену в червні 2020 року, й уразити ціль. За даними розробників, це перший випадок ураження цілі ядерною бомбою таким способом.

Як повідомляють у лабораторії, випробування відбувалися в рамках інтеграції бомби у винищувач, який, на відміну від інших літаків-експлуатантів B61-12, має для цього бомбовий відсік. Завдяки скиданню інертної ядерної бомби фахівці змогли оцінити й перевірити систему стабілізації і обертання бомби в умовах запуску на надшвидкості. У результаті B61-12 вразила ціль після 42-х секунд польоту.

 

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 190

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua