Головна » Акценти/спротив » Генсек ООН і України кордон

Генсек ООН і України кордон

Над українсько-російським кордоном необхідно забезпечити надійний контроль

Про це заявив у п’ятницю Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун під час прес-конференції на острові Балі, повідомляє ІТАР-ТАСС.

“Існує термінова необхідність забезпечення надійного контролю над кордоном між двома державами за допомогою міжнародного механізму перевірки, як обговорювалося на переговорах у Мінську”, – сказав Пан Гі Мун.

Генсек ООН висловив занеепокоєння ескалацією бойових дій між силами АТО і терористами. За його словами, обстановка поблизу кордону двох країн “залишається головною перешкодою для деескалації ситуації, оскільки зброя і важке озброєння, згідно з повідомленнями, що надходять, продовжують безперешкодно проникати з Росії в Україну”. 

КОНТЕКСТНІ АКЦЕНТИ ARMYUA:

Приклад Вітчизняної війни 2014 р. України із путінською Росією показав, що кордони з авторитарно-тоталітарними режимами мають бути рівня захисту атомних станцій.

Слова, домовленості, угоди, правила чи традиції для реваншистів нічого не значать. Путінці сьогодні навіть реагування свого суспільства не сприймають, бо знову надіються на обман, а де треба примус і залякування різного роду прийомами, аж до ярликів типу іноземний агент тощо. Як тут не згадати викривання агентів японської та інших розвідок серед колгоспників і робітників в 30-ті роки минулого століття в тій же Росії, яка тоді називалася СРСР.

Кордони по периметру України з пРФ і Білорусією зараз мають стати для України проблемою інфраструктурного вирішення номер один. Заява Пан Гі Муна щодо контролю за кордонами вимагає від світового товариства дій, а не розмов, бо кожна доба таких розмов – це десятки смертей від терористів масштабу геостратегічного, а не вузько кримінального. Агресія путінської Росії доводить, що пРФ стала геополітичним терористом номер один і вже не стільки в образі самого Пу, скільки в стандарті державно-суспільного устрою, який направлений на геотероризм як спосіб життя і економічного розвитку.

СУСПІЛЬНИЙ СПРОТИВ:

Путінці за допомогою кисельовщини і недолугої продажної ерзац-інтелігенції ізолюють росіян від світу, практично доводять їх до статусу прокажених, які не можуть співіснувати із іншими народами глобалізованого світу. Ця дійсність має руйнуватися щоденно і щохвилино правдою про життя в інших країнах, а головне – розмовою про можливості подібного життя в справжній Росії. Важливо довести, що Путін для росіян не є месією чи незамінним, він є сьогодні катом для молоді і, відтак, для майбутнього Росії.

Істинність того, що путінізм – це тупикова форма нездарної державності важливо показувати в Україні на прикладах реального життя і соціального творення в кожній громаді країни. А особливо там, де звільнили території від псів путіна, різнорідної маси криміналізованих недорозвинутих елементів минулого, які реально хочуть, щоб майбутнє не наступило ніколи, тому і продукують війну…

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 485

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua