Головна » Акценти/спротив » Іловайськ: росіяни вбивають своїх полонених

Іловайськ: росіяни вбивають своїх полонених

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов заявив у неділю, що з розмов із учасниками виходу українських військ із оточення під Іловайськом дізнався: їх розстрілювали російські війська попри те, що серед українців ішли й поранені та полонені російські військові. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передаєУНН.

“Унашій колоні були десятки поранених іполонених російських десантників. Їхпоклали теж. Росіє, можеш мовчати далі”,— написав він уфейсбуці.

Зайого словами, така була ціна російського “офіцерського слова”: “Наші воювали зісправжніми кадровими російськими військовими, донецьких при виході колони небуло взагалі. Росіяни давали слово офіцера, щовипустять. Але почали стріляти”.

Незалежних чипринаймні офіційних підтверджень цієї інформації наразі немає. Речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко заявляв унеділю, щопід час виходу зоточення під Іловайськом одна згруп українських військовиків захопила кількох російських десантників. Вінтернеті поширюються найрізноманітніші повідомлення про ймовірні подробиці виходу українських військових ізоточення під Іловайськом— від “героїчних” до “катастрофічних” і“панікерських”.

Офіційно силовики засекретили інформацію про ціподії, доки вони незавершаться. УМіністерстві оборони вважають, щоситуація навколо українських військових під Іловайськом навмисне нагнітають російські спецслужби, щоб дискредитувати військове командування України іспровокувати невдоволення військовим ідержавним керівництвом.

Заданими українського командування, які підтверджують західні розвідки, останнім часом Росія ввела доУкраїни значну кількість своїх військ, які воюють набоці підтримуваних нею сепаратистів. Росія категорично заперечуєце.

КОНТЕКСТНІ АКЦЕНТИ ARMYUA:

Терористи не здатні на домовленості, бо вони живуть брехнею і підлістю. ЛНР, ДНР –терористичні організації за законом України.  ця погань  знущається публічно над військовополоненими, вимагає гроші за тіла вбитих і закатованих, знищує цивільних і життєве середовище Донбасу, про який вони так гучно піклуються на ТВ-кисельовщини. 

Ганьбою вкрилися артилеристи із військ пРФ, які місяцями обстрілюють Україну з території пРФ, чим ще й хизуються. Спецпризначенці із ГРУ чи ФСБ – це також реальні терористи-резиденти, вони вмирають безіменно на Донбасі, така їх участь.

Але є ще регулярна російська армія, яку Путін кинув воювати на Донбас. Вони готувались захищати свою батьківщину, а стали агресорами. Хто відмовляється їхати – тих звільняють. А строковиків взагалі не попереджують, куди вони направляються. Військові РФ для Путіна – гарматне м’ясо.

Путін чудово розуміє, що після полону його підлеглі кардинально змінять думку і про нього, і про країну, в якій живуть. Тому вони не повинні повернутись. Їх потрібно розстріляти разом з українцями. У нього розвивається страх перед власним народом. Як свого часу у Сталіна, котрий злякався фронтовиків і відправляв їх до Гулагу.

Розстріл військових із пРФ разом із українськими Героями доводить ще і ще раз – українці і справжні росіяни не вороги, їх роблять ворогами корупція і злодійство кремлівської кліки, яка може зберегти владу і награбоване тільки через війну. Сьогодні – в Україні, завтра – в Казахстані, а післязавтра – деінде і скрізь.

Кремль сьогодні – джерело смерті. Його брехня і звинувачення всіх у нацизмі вже стають реальною технологію ненависті вищого ґатунку, яка сіяє смерті не тільки фізично, але й духовно…

СУСПІЛЬНИЙ СПРОТИВ

Розстріл військових-росіян під Іловайськом путінськими генералами має стати фактом звинувачення в злочині проти людяності, а самі військові мають стати свідками факту реального нацизму в путінській РФ щодо своїх же громадян. Вони стали заручниками геосатанізму закомплексованого, недолюбленого в дитинстві  підполковника Путіна… 

Маємо доводити справжнім росіянам, що путіністи хочуть тримати росіян в горі і нестатках тільки для того, щоб їх же простіше було контролювати…

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 424

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua