Головна » Події.Факти » Кремль готує провокації за участі «українських диверсантів»

Кремль готує провокації за участі «українських диверсантів»

Воєнна розвідка України відмічає цілеспрямовану підготовку спецслужб Росії до інформаційної провокації проти нашої держави. Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

З метою дискредитації України у світі та виправдання своїх агресивних дій в Азово-Чорноморському регіоні, російська сторона готується звинуватити Україну у нібито підготовці терористичних актів на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та АР Крим.

Крім того, для посилення наслідків антиукраїнської інформаційної кампанії не виключено здійснення Росією диверсій на власних об’єктах критичної інфраструктури, з подальшим звинуваченням української сторони у причетності до їх скоєння.

Ці дії є черговою провокацією Росії проти України.

Раніше Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляло, що його даними, Росія має намір застосувати хімічну зброю на Донбасі і «подати» це як застосування українськими військами «хімічної зброї» проти жителів окупованого Донбасу.

Про підготовку хімічної атаки проти України, щоб спричинити масову істерію, у грудні минулого року повідомляв також вашингтонський Центр вивчення війни (Institute for the Study of War) в аналітичній доповідній «Russia in Review».

Народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що спецслужби Росії готують диверсію проти громадян України в Криму.

«В одному з документів російських спецслужб, які стали нам відомими останнім часом, стверджується про те, що «на територію Російської Федерації з метою здійснення ДТА (диверсійно-терористичних акцій) здійснено проникнення диверсійної групи. Можливо, ми не стали б виносити зміст зазначеного документа на загальний огляд, хіба мало що з бодуна може привидітися співробітникам «розвідуправління військ національної гвардії Росії», проте вже дуже колоритним нам здався склад цієї «ДГ»: тут тобі і директор середньої загальноосвітньої школи в Херсонській області, і докторант одного з турецьких вузів, а також просто інші не менш гарні і чесні люди», – написав Чубаров у своєму Facebook.

Він не виключає, що відомості з документу «вже внесені російськими окупантами в сфальсифіковані ними протоколи допитів громадян України, незаконно позбавлених волі, або готуються до внесення найближчим часом».

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 55

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua