Головна » Акценти/спротив » Літак з президентом Польщі в Росії могли збити, а живих пасажирів -добивали

Літак з президентом Польщі в Росії могли збити, а живих пасажирів -добивали

Польська преса доводить, що трагедія 2010 року, коли біля Смоленська в Росії впав літак із президентом Польщі Лехом Качинським на борту, була не випадковістю, а спланованим терактом. Літак з президентом Польщі в Росії могли збити, а живих пасажирів добивали, кажуть у Польщі. 

 

Тоді в польському ТУ-154 під російським Смоленськом загинув цвіт політичної еліти Польщі на чолі з президентом Лехом Качинським: 96 людей разом з екіпажем. Вони летіли в Росію вшанувати пам’ять польських офіцерів, розстріляних НКВС під Катинню. 

Через чотири роки після офіційного завершення слідства журналісти оприлюднили сенсацію – президентський ТУ-154 не розбився, а зміг приземлитися в лісовому болоті під Смоленськом. І вже на землі був підірваний термо-баричною бомбою. Докази – це супутникові фото цілого літака на землі, а потім – фіксація вибуху. Їх польській Службі внутрішньої безпеки передала американська розвідка. Про це дізнався польський публіцист і фотограф Лєшек Шимовський. Іще один доказ спланованого злочину – любительське відео, що з’явилося в інтернеті одразу після так званої “катастрофи” – так і не було спростоване. На ньому видно три силуети, які добивають людей біля уламків літака. Людей іще живих – бо чути фрази “Не вбивайте нас”, “Дивися йому в очі”, “Дай пістолет”. Саме цей відео-компромат, вважають поляки, і змусив росіян цілих два тижні підробляти вміст “чорних скриньок” літака. І це – далеко не всі факти фальсифікацій. Тож у Польщі поновили розслідування. (За мат. Уніан) 

КОНТЕКСТНІ АКЦЕНТИ ARMYUA:

Путінщину плекали всім світом, відкинувши такі поняття як принципи прав людини чи народу.

Коли Чечня захотіла свободи, як Україна чи Білорусь, то тоді її віддали на поталу кадебістсько-кримінально-корупційному клану підполковника, який все життя був на других ролях, але саме тому увірував в силу спецслужб. Ті йому платили справно, бо він повернув їх до монопольного впливу і куражу не тільки в рамках пРФ, а й на ринках озброєнь, де екс-кадебісти колотили мільйони, а потім і мільярди.

Ринка нелегальної зброї як такого не існувало, а попит був космічним. То ж підполковник, який так і не став полковником, створив монополію і направив туди свою довірену особу – Бута. Монополія на тіньовому ринку зброї злякала навіть США, які втрутилися і посадили Бута.

Тим часом “русские братья” почали нищити стратегічні технології в Україні за допомогою лояльних і правильно мотивованих чиновників різних рангів і різних політичних кольорів – від КПУ до Батьківщини. Спільно вони унеможливили серійне виробництво Кольчуг, Сапсанів, Ан-70 і надсучасних технологій за принципом “стелз” українських корветів. Все це не стало надбанням Української держави.

Підполковник нахабнів… І ось тут почалися вже реальні геостратегічні ігри, які вимірювалися долями суверенних країн – Грузія втратила 20% території, Польща втратила політичне керівництво, а НАТО від розгубленості дуже радо сприйняла акт терору за халатність військових Польщі… Сьогодні всі ці рецидиви кричать, що підполковник КДБ СРСР хоче світового панування. Зрозуміло, що не в партнерстві із світом, а в партнерстві із фундаменталізмом ісламським чи китайським.

Головне для нього – знищити право на свободу і вільний вибір життя. 

СУСПІЛЬНИЙ СПРОТИВ.

Рятувати імідж НАТО слід захистом правди щодо Грузії і Польщі в минулому, а для майбутнього слід рятувати Україну. Для початку відкрити всі натівські запаси нелетальних потреб, обмундирування, захисту, приборів орієнтації, гігієни, санітарії тощо. Маємо рятувати бійців, які вже воюють чи готуються до бою. Вони рятують світ, а світ дорожні карти пише із геостратегічним маніяком, який уярмив росіян і тепер мрія про ярмо на світом…

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 355

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua