Головна » Події.Факти » Невдовзі усі бойові вертольоти України будуть обладнані керованими ракетами

Невдовзі усі бойові вертольоти України будуть обладнані керованими ракетами

На тимчасовому майданчику поблизу населеного пункту Олександрівка, Херсонської області розпочалися контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет середньої дальності. Про це повідомили на своїй сторінці у Facebook Командування Повітряних Сил ЗСУ, передає УНН.

“Загальне керівництво випробуваннями здійснює командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов. До проведення заходу залучаються екіпажі військової авіації, підрозділи зенітних ракетних, радіотехнічних військ, військ зв’язку та безпілотна авіація Повітряних Сил Збройних Сил України. З метою набуття бойового досвіду застосування зенітних ракетних систем, перевірки якості відновлених боєзапасів, у рамках проведення випробувань, бойові обслуги підрозділів зенітних ракетних військ відпрацьовуватимуть практичні завдання з бойовими (та імітованими) пусками зенітних керованих ракет по повітряним цілям-безпілотним літальним апаратам типу ВР-3“Рейс”.

Повітряні стрільби проходять виключно у повітряному просторі України, над відкритим морем, зі суворим дотриманням усіх норм міжнародного права” – йдеться у повідомленні.

У короткі терміни українськими керованими ракетами, випробуваними у Херсонській області, будуть оснащені всі бойові вертольоти Збройних сил України. Про це у четвер у коментарі УНН розповів заступник директора департаменту, який здійснює замовлення озброєння і військової техніки ЗСУ Міноборони Владислав Шостак.

За його словами, випробування ракет стали результатом роботи, яка тривала два роки.

“На сьогодні запаси цих ракет обмежені. Ці ракети використовуються на бойових вертольотах. Ми зможемо у короткі терміни укомплектувати боєзапасом усі бойові вертольоти ЗСУ”, – зазначив він.

У межах контрольних льотних випробувань, проведено також тренування бойової авіації по перехопленню та знищенню цієї повітряної цілі.

Загалом, за словами командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-полковника Сергія Дроздова, практичні заходи першого день виконані повністю. Також, у ході проведення контрольних льотних випробувань буде здійснено перевірку визначених підрозділів зенітних ракетних військ щодо спроможності оперативно здійснити переміщення у новий район бойового призначення та виконати завдання за призначенням. Зазначені заходи бойової роботи дозволять удосконалити навички бойових обслуг зенітних ракетних військ Повітряних Сил до виконання завдань бойового чергування в системі протиповітряної оборони держави.

Участь у проведенні заходів бойової роботи приймають також курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 153

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua