Головна » Події.Факти » Перший всеукраїнський форуму «Ветеран – успішний підприємець»

Перший всеукраїнський форуму «Ветеран – успішний підприємець»

Миколаївська область задає тон по напрямку реалізації програм, направлених на підтримку воїнів і ветеранів АТО, тому не дивно, що перший всеукраїнський форуму з назвою «Ветеран – успішний підприємець» проводиться саме у Миколаєві, інформує прес-служба Миколаївської ОДА.

Так, у п’ятницю, 9 листопада, в місті Миколаєві, в рамках проекту «Формування позитивного образу ветерана російсько-української війни», який реалізується за підтримки голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка, зібралися ветерани-підприємці з різних регіонів України.

Безпосередню організацію проведення форуму взяла на себе громадська організація «Асоціація учасників та інвалідів АТО» члени якої приймають активну участь у соціальному житті Миколаївщини.

В програмі заходу – презентації експозицій бізнес-проектів учасників бойових дій на сході України, а для тих, хто ще не визначився з напрямком діяльності – презентації програм з підтримки ветеранського бізнесу.

З початку 2018 року 12 безробітних з числа учасників АТО на Миколаївщині започаткували власну справу шляхом отримання одноразової виплати допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності. Середній розмір такої допомоги становив 35,7 тис. грн, а максимальна сума – майже 60 тис. грн, повідомляє Укрінформ.

Власні справи були відкриті за такими напрямами як ремонт комп’ютерів та периферійного устаткування, надання послуг перевезення речей (переїзду), роздрібна торгівля, виготовлення виробів із бетону для будівництва, вирощування ягід, горіхів, тощо.

Так, наприклад, колишній безробітний, отримавши одноразово допомогу, відкрив першу в Миколаєві міні-кав’ярню «VeteranoCoffee». А інший захисник відкрив салон краси.

 

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 108

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua