Головна » Акценти/спротив » Придністров’я заявило, що невідомі біля кордону попереджають місцевих про напад на Україну

Придністров’я заявило, що невідомі біля кордону попереджають місцевих про напад на Україну

Комітет державної безпеки (КДБ) Придністров’я виступив із заявою в якій говориться, що протягом останніх днів територією України вздовж кордону з ПМР невстановленими особами організовані заходи, спрямовані на дестабілізацію обстановки в прикордонній зоні, передаєУНН.

 

Зокрема, пересуваючись на автотранспортних засобах та використовуючи як засоби оповіщення гучномовці, вони сповіщають місцеве населення про нібито підготовлюваний з боку Придністров’я збройний напад на Україну в період з 30 липня по 2 серпня.

“КДБ заявляє, що це інсинуації, оскільки у Придністров’я відсутні агресивні устремління на чиюсь адресу”, – йдеться у повідомленні.

Раніше радник Міністра оборони України Олександр Данилюк заявляв, що потенційна загроза того, що війська РФ ввійдуть в Україну з боку Придністров’я, є, але конкретних випадків не зафіксовано.

КОНТЕКСТНІ АКЦЕНТИ ARMYUA:

Публічні аргументи щодо Придністров’я, як плацдарму для об’єднання з ЛНР, ДНР і АРК розповсюджуються сурковсько-кисельовськими сценаристами давно і вперто, мілітаризація АРК і Придністров’я йде повним ходом. Сепаратизм в Одеській області активізується. Публічні волання придністровської влади, яка координується знаним українофобом Рогозіним викликає сумну посмішку – кричать ті, хто готує страшні провокації та диверсії. Сьогоднішнє попередження дуже влучне,бо знімає завісу мовчання і неуваги до придністровського плацдарму, який вже приглядає путінська воєнщина.

СУСПІЛЬНИЙ СПРОТИВ:

Бажано кордони із Придністров’ям та Херсонщиною інженерно укріплювати. Не варто сподіватися. що пронесе. Світ має бачити загрозу, а населення – захист.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 354

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua