Головна » Акценти/спротив » Путін козлить. Він не має відношення до війни в Україні

Путін козлить. Він не має відношення до війни в Україні

Президент Росії Володимир Путін повідомив, що на переговорах у Мінську предметно не обговорювалися умови припинення вогню в Україні.Про це він заявив журналістам, повідомляє РИА “Новости”.

“Ні, предметно не говорили на цей рахунок. Ми, Росія, не можемо говорити про якісь умови припинення вогню, можливі домовленості між Києвом, Донецьком і Луганськом”, – сказав Путін.

Він зазначив, що це не справа Росії, а внутрішня справа самої України.

“Ми можемо тільки сприяти тому, щоб створити обстановку довіри в ході цього можливого і вкрай необхідного, на мій погляд, переговорного процесу. Ось ми про це говорили”, – додав Путін.

Також президент РФ назвав переговори, що відбулися, позитивними і зазначив, що зустріч у такому форматі була корисна.

“Я правда не знаю, чим це закінчиться. Але у всякому разі, у нас була можливість ще раз сформулювати наші заклопотаності, і ми домовилися про те, що ми інтенсифікуємо роботу тристоронньої робочої групи в складі Росія-Україна-ЄС і постараємося до 12 вересня сформулювати, якщо зможемо, пропозиції”, – сказав він.

КОНТЕКСТНІ АКЦЕНТИ ARMYUA:

Путін вказав на переговорні сторони в Україні – Київ з Донецьком і Луганськом, що констатує статус-кво в бойових діях, які путінці будуть продовжувати незважаючи вже ні на що. Очевидно, що Путін готує до саміту НАТО ситуацію, коли керівництво НАТО змушене буде запрошувати Путіна, щоб тільки він зарадив трагедії на Україні. Відтак посилення військового протистояння на сході країни останнім часом збільшиться.

Очевидно саме зараз слід було б змінити деяких очільників АТО від ЗСУ, які не  відповідають цьому етапу динамічної війни, бо самі є керівниками чапаєвського типу. Вони не реагують на динамічні ситуації і виклики сучасного бою, який, мабуть, не розуміють адекватно до розвитку ситуації.

Не можна ігнорувати добровольчі батальйони, бо вони є енергією боротьби за Україну. Армія більш фундаментальна, але ж і не динамічна. Тому тут необхідно поєднувати можливості і масштаби цих військових форматів, приймати швидкі рішення у вимірі годин і хвилин.

Сьогодні голос кожного з передової і публічність в проведенні АТО стають ресурсами, силою, яка може використовуватися як для перемоги, так і для поразки. Поряд з суто військовими методами управління АТО мають бути присутні методи комунікаційні. Цього, на жаль, ще не розуміє військове керівництво.

Старе (за своєю підготовкою і реакцією) командування все робить для того, щоб сховати багато речей, які все рівно вилазять із шпаринок через цифрові технології, присутні у кожному підрозділі. Ніхто не закликає до того, щоб відкривати військові таємниці, але втаємниченням очевидних речей ми тільки посилюємо ворога.

СУСПІЛЬНИЙ СПРОТИВ

Владі важливо сьогодні змінити динаміку поставок всього, що потрібно для армії. Волонтери, які постачають все це, видихаються. Ускладнення рівня війни, яка стає не просто масштабною, вона стає тотальною, в ній немає ні правил гуманітарності Червоного Хреста, ні милосердя, має примусити можновладців забути про свої політично-партійні потреби і зосередитися на проблемі захисту держави. Завтра може бути пізно.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 342

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua