Головна » Слава Героям » Тренуються кулеметники

Тренуються кулеметники

Військовослужбовці окремої механізованої бригади провели тренування розрахунків великокаліберних кулеметів

Заняття відбуваються відповідно до плану підготовки нашої частини, – розповів керівник тренувань підполковник Руслан Шевчук. – Свою бойову майстерність вдосконалюють взводи, на озброєнні яких є кулемети калібром 12,7 міліметрів.

За словами офіцера подібна зброя є потужним засобом в боротьбі з ворожими снайперами. Крім цього, саме такими кулеметами часто-густо дається відсіч вогневим та тактичним провокаціям ворога, знищуються його безпілотники тощо. Тому виучка та майстерність дій кулеметного розрахунку має бути відмінною.

Для підвищення зацікавленості особового складу та додання духу здорового суперництва в досягненні результату командування бригади вирішило провести тренування у форматі змагань. Розрахунки виконували нормативи з розкладання та складання зброї, заряджання, заняття вогневої позиції та виконання вогневих завдань з заданого рубежу. Примітно, що до виходу на рубіж кулеметні розрахунки не знають, які будуть в них завдання. Вже в динаміці виконання завдань вони утримують цілевказівки та виконують вогневе ураження. За результатами кращий розрахунок нагороджується відзнаками та цінними подарунками.

Тарас Грень

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 262

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua