Головна » Акценти/спротив » У Росії багато людей не вірять, що на Донбасі йде справжня війна

У Росії багато людей не вірять, що на Донбасі йде справжня війна

Україні необхідно жорсткіше інформувати світ про війну на Донбасі. Про це 3 жовтня на прес-конференції в Дніпропетровську заявила російська правозахисниця, засновник Facebook-групи «Вантаж 200 з України в Росію» Олена Васильєва. “Україна м’яко подає інформацію про події на Донбасі, робить не правильний акцент. Щоб розбудити гламурну Європу і весь світ, необхідно доводити, показувати, що насправді тут відбувається. Слід показувати фото невпізнаних загиблих, фрагментів останків загиблих. Тільки шок може розбудити світ”, – зазначила правозахисниця.

 

За словами Васильєвої, вона відвідала дніпропетровські морги, де зараз перебувають тіла 400 загиблих на Донбасі та останки понад 100 не індентифікованих людей. “Серед них можуть бути і російські військовослужбовці”, – заявила вона. Правозахисниця повідомила, що проводила відеозйомку в моргах, а також у дніпропетровській лікарні імені Мечникова, де брала свідчення українських військових про місця та обставини їх поранень. Васильєва сказала, що має намір також поїхати в зону АТО для збору відеоматеріалів. За її словами, всі відеоматеріали будуть викладені на сторінці “Вантаж 200 з України в Росію”. “У Росії багато людей, які не вірять, що на Донбасі йде справжня війна”, – підкреслила правозахисниця. Водночас, за її словами, близько 6,5 тисяч сімей у Росії шукають своїх синів військовослужбовців. Російська правозахисниця заявила, що приїхала в Україну з місією миру.

Васильєва переконана, що зупинити навіжену політику Путіна має народна дипломатія. “Наше завдання пробудити російських матерів, спонукати їх звернутися до влади у будь-якій формі та зупинити цю війну”, – зазначила Васильева.

29 вересня російська правозахисниця, засновниця Facebook-групи «Вантаж 200 з України в Росію» Олена Васильєва повідомила, що в Україні за період збройного протистояння загинули і зникли безвісти 4 тис. російських військових і найманців, однак ці дані приховують. Москва заперечує, що її регулярні війська присутні на Донбасі, натомість говорить, що там є лише російські добровольці. (за мат. УНІАН)

Контекстні акценти armyua:

Справжні росіяни кричать нам, що ми дуже обережно, дуже схематично і досить повільно показуємо війну. Таке враження, що ми боїмося образити Путіна звинуваченнями у війні. Полонених росіян ми публічно не легалізуємо, іхні фотографії в соцмережах та на телебаченні не демонструємо – а скільки російських матерів могли б тоді побачити своїх синів, як сколихнулася б російська громада. Кількість полонених теж не повідомляємо, а генерал Думанський розповідає всім, що на Донбасі з’явилась якась третя сила, не інакше як інопланетяни.

Російських військовослужбовців необхідно легалізувати щоденно, показувати їх та їхні криваві злочини. Тільки тоді, коли Росія і світ побачать масштаби злодіянь, може зупинитися, під тиском громадськості, машина війни. І тоді не буде нових смертей, і Донецький аеропорт не стане подарунком кривавих путінських генералів до дня народження їхнього гебешного вампіра Путіна на 7 жовтня.

Суспільний спротив:

Всі українці, які мають прямі контакти з росіянами, мають доводити, що на Донбасі не гра, не вуличні бійки, там страшна війна, коли ракетами вбивають дітей і населення ріжуть і ґвалтують, а потім з цього хизуються вбивці і кримінальні покидьки.

Маємо цю війну не ховати, а доносити до росіян думку, що тільки люди можуть зупинити цю кров, якою живляться путінці.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 375

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua