Головна » Відгомін часу » Українці Сполучених Штатів Америки – військовослужбовцям Збройних Сил України

Українці Сполучених Штатів Америки – військовослужбовцям Збройних Сил України

Військовослужбовець роти снайперів  окремої десантно-штурмової бригади, яка дислокується у Львові, обережно тримає в руках складний оптичний прилад спостереження. Тепер, за його допомогою, наші бійці зможуть краще бачити всі дії ворога, а значить, дієвіше організовувати протидію ворожим диверсійним групам. Адже цей дорогий і високоточний прилад дозволяє бачити пересування ворога навіть в сутінках і на більш значних відстанях.

Прилад куплено за гроші американської діаспори з штату Каліфорнія, міста Сакраменто. Організував збір коштів відомі українські волонтери, що мешкають в Сполучених Штатах Тарас та Юрій Дроф’яки. Це вже не перша допомога, яку надали Збройним Силам України наші земляки, що мешкають у США. Починаючи з 2015 року, за ініціативи Тараса та Юрія Дроф’яків було придбано і військові однострої, і кевларові шоломи, і різноманітну побутову техніку для наших бійців. Також наші земляки постійно опікуються пораненими, що знаходяться на лікуванні у Дніпрі та у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Загалом допомога українців з Каліфорнії вже сягає десятки тисяч доларів США.

За словами військового снайпера, цей прилад, який він отримав від українців зі США, дуже необхідний його підрозділу. Адже потреба в якісних приладах спостереження завжди висока. І чим більше їх є у підрозділі, тим якісніше виконуються бойові завдання.

Тарас Грень

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 268

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua