Головна » Події.Факти » Українcькі бронекатери – в Азовському морі

Українcькі бронекатери – в Азовському морі

Бронекатери «Лубни» та «Кременчук» вийшли на службу в акваторії Бердянського порту, повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, пише Realist.

«З метою посилення військової присутності ВМС України в акваторії Азовського моря та недопущення незаконних зупинок судів з боку країни-агресора, що прямують в Маріупольський і Бердянський торгові порти, в Бердянському МТП був спущений на воду перший бронекатер ВМСУ в Азовському морі«Лубни», – написав Лавренюк в Facebook.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони 6 вересня затвердив комплекс заходів щодо захисту національних інтересів в акваторії Чорного і Азовського морів і в Керченській протоці, де Росія перешкоджає морському транзиту.

Раніше повідомлялося, що ВПС України відпрацювали удари по десанту в Приазов’ї. До тренування залучалися сили винищувальної, штурмової, транспортної авіації Повітряних сил, армійської авіації Сухопутних військ, ППО, підрозділи РТВ, РЕБ і розвідки Повітряних сил.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 198

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua