Головна » Техніка та озброєння » В Китаї завершена розробка нового розвідувально-ударного дрону

В Китаї завершена розробка нового розвідувально-ударного дрону

Китай готовий до масового виробництва розвідувально-ударного безпілотного літального апарату CH-5, який є останньою пропозицією військово-промислового комплексу країни на ринку бойових дронів.

Про це повідомив у неділю китайський телеканал CGTN із посиланням на видання China Daily, пише Укрінформ.

“Перший серійний зразок CH-5 зробив свій дебютний політ, під час якого він перебував у повітрі понад 20 хвилин”, – йдеться у повідомленні.

При цьому уточнюється, що дрон був запущений в аеропорту провінції Хебей у п’ятницю в другій половині дня.

“Сьогоднішній політ означає, що розробка CH-5 завершена, й ми готові до його масового виробництва”, – прокоментував подію керівник проекту Caihong Китайської академії аерокосмічної аеродинаміки в Пекіні Оу Чжунмін.

Академія є найбільшим експортером військових безпілотників. Її літальні апарати серії CH продаються у як продукція ВПК понад десяти країнам.

Новий апарат CH-5 призначений для проведення розвідки цілей, у тому числі підводних човнів, нанесення ударів по об’єктах, а також патрулювання визначеної місцевості. Розмах крил CH-5 становить 21 метр, він здатний нести до однієї тонни озброєння й додаткового навантаження (до 24 ракет або системи електронного стеження), перебуваючи в повітрі до понад 60 годин.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 124

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua