Головна » Слава Героям » Він береже взвод

Він береже взвод

ма-3Я не пам’ятаю скільки років я не робив чорно-білих знімків. Фото в «чб» складна річ, навіть для епохи цифрових камер. Та і я не відношу себе до суспільства професійних фотографів, хоч і тримаю камеру більшу частину свого життя. Однак… Війна водія бронетранспортера Максима проходить власне в чорно-білому світлі. В середині бойової машини. Максим – водій. Він відповідає за життя своїх побратимів. Він прикриває їх бронею своєї «ластівки». А коли потрібно то вогнем кулемета, або маневром. Поле бою він бачить в невеликий проріз тримплекса. Тому потрібно мати дуже добрі навички водіння. І відчувати багатотонну машину, як власне тіло.

Максим захищає Батьківщину неподалік Маріуполя. До армії він пішов за повісткою. Не став ховатись чи тікати. Просто взяв і пішов. Бо незважаючи на порівняно молодий вік його позиція виважена і по чоловічому міцна. Державу треба захищати. А ще… Ще він вважає, що порядок в державі почнеться тоді, коли кожен з нас почне робити свою справу. Чесно і сумлінно.

Тарас Грень.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 552

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua