Головна » Слава Героям » «Хірурги» лінії «0»

«Хірурги» лінії «0»

хі-1Вони не мають медичної освіти. Не носять білих халатів. Та не відрізняють зажим та скальпелі за назвами та призначенням. Однак, є в них щось схоже з цією медичною професією. Їх викликають на лінію «0», коли потрібно ювелірно вирізати «гнійник чи пухлину», що присутні там у вигляді ворожого танку, вогневої точки або банального снайпера.

Наших протитанкистів воювати навчила гібридна війна. Розуміючи всю небезпеку цих військових спеціалістів на полі бою, кремлівські «кроти» робили все, щоб у Збройних Силах України за всі роки незалежності не проводилось навчань з практичною стрільбою з станкових протитанкових гранатометів. Вся підготовка була в кращому випадку теоретичною. Проте українці виявились здібними воїнами. Зараз нашим бійцям, що стоять в Широкіно, нічого не вартує «закласти» снаряд в невеличке вікно за кілометр-півтора від своєї позиції. Головне, щоб був знищений ворожий корегувальник. Або так само легко вони «видаляють» з цього земного життя екіпажі танків та БМП терористів. І роблять це майстерно. Як самі вони жартують – «без шкоди для навколишнього забудовника». Бо кожна ракета кладеться в ціль. І хоч зараз планується звільнення чергової хвилі мобілізації, ці «лікарі сепаратистських захоплень» не збираються до дому. Вони підписують контракти і лишаються на своїх місцях. Бо грамотні «хірурги» потрібні завжди. І в операційній, і на лінії «0».

Тарас Грень.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 496

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua