Головна » Відгомін часу » Єдина на Сході України військова кафедра запрацювала у Маріуполі

Єдина на Сході України військова кафедра запрацювала у Маріуполі

На базі Приазовського державного технічного університету в місті Маріуполь розпочала свою роботу перша і наразі єдина розташована на сході України військова кафедра, яка буде готувати офіцерів запасу. Як наголосив військовий комісар Донецького обласного військового комісаріату полковник Олександр Сергєєв, майбутніх командирів готуватимуть за напрямами: бойове застосування механізованих підрозділів, бойове застосування автомобільних підрозділів та психологія. По завершенні навчання всі випускники крім сертифікатів отримають ще і первинне військове звання «молодший лейтенант».

За словами завідувача кафедри військової підготовки полковника запасу Володимира Зіміна, перший набір буде всього 150 абітурієнтів. Слухачем кафедри може стати студент будь-якого вузу, що розташований в межах області. Навчання будуть проводитись по суботах. Вже розпочато прийом документів.

Кандидати до зарахування мають мати відмінне здоров’я і психологічний стан, – зазначив полковник запасу Володимир Зімін. – Це два основних аспекти на які ми будемо звертати саму прискіпливу увагу. Адже ми не можемо довірити зброю і захист держави людині зі слабким духом і фізично не витривалу. Детально про умови вступу та пакет необхідних документів всі бажаючі можуть дізнатись у найближчому до них військовому комісаріаті.

Військовий комісар Маріупольського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Володимир Левандовський звернув увагу на те, що новостворена кафедра відкрита до співпраці зі всіма подібними навчальними потоками України. І за потреби частина занять буде проводитись на базі частин військового гарнізону міста Маріуполь. Це дозволить показати слухачам реальний рівень і можливості Збройних Сил України.

Тарас Грень

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 371

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua