Головна » Акценти/спротив » Загиблих росіян Путін хоронитиме в Україні

Загиблих росіян Путін хоронитиме в Україні

За оперативними даними групи «Інформаційний опір», в Красному Лучі збираються ховати загиблих російських військовослужбовців. 

У Красному Лучі, що на Луганщині, представники ЗС РФ вимагають від місцевої влади виділити ділянку землі для поховання загиблих. Про це повідомив координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook. “За нашими даними, мова йде про загиблих російських військовослужбовців”, – зазначив він. За словами Тимчука, ситуація на Донбасі залишається надзвичайно складною. Війська РФ і бойовики роблять наступальні дії, отримуючи нові підкріплення з території РФ. 
КОНТЕКСТНІ АКЦЕНТИ ARMYUA:

Воєнщина путінізму не має сентиментів і духовних поривів, вона тотально цинічна і дико прагматична, її прагматизм виходить за межі лінійних пояснень очевидних речей. Запит на поховання – це не просто приховування жертв війни, це ще й технологія розпалювання ненависті до України. Незабаром російське телебачення говоритиме, що українці це не люди, бо не давали хоронити трупи з почестями, а рвали на куски тіла молодих росіян чи щось подібне.

Путінізм починає воювати не тільки живими заручниками, але і тілами власних солдат, яких він убив в Україні. Це щось страшне для нормальної людини, а для путінців – це технологія мотивації війни з Україною.

Путіністи хочуть завести маховик кровної помсти скрізь, де будуть знаходити українців. Путін хоче продукувати ненависть на рівні сприйняття мотивацій до життя вбитих горем батьків і родичів.

СУСПІЛЬНИЙ СПРОТИВ:

Важливо зараз дуже голосно говорити росіянам, що путінці знущаються над живими солдатами, посилаючи їх загарбувати Україну під видом різного роду навчань. Саме путінці глумляться над вбитими солдатами, бо не дають можливості ідентифікувати їх і хоронити з почестями військових. Вони використовують практику сталінізму, коли ховали масово для того, щоб ніхто не шукав винних.

Путінці ще й хочуть заробити на тому, щоб не виплачувати компенсації родичам загиблих. Про все це слід говорити постійно, бо тільки громади і громадяни справжньої Росії можуть зупинити путінську Росію…

За можливості слід зберігати ДНК-речовини солдат, щоб потім ідентифіковувати їх в мирний час тощо.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 329

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua