Головна » Техніка та озброєння » Зенітно-ракетний комплекс середньої дальності планується створити у кооперації з Туреччиною

Зенітно-ракетний комплекс середньої дальності планується створити у кооперації з Туреччиною

Про це під час брифінгу в Інформаційному агентстві АрміяInform розповів начальник управління ВТП та формування ДОЗ Департаменту військово-технічної політики та розвитку озброєння та військової техніки Міноборони України полковник Владислав Шостак.

За його словами, відповідне питання обговорювалося під час спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2019». При цьому будуть використані, як напрацювання та технології турецької сторони, так і українські, що були реалізовані при створенні високоточної ракети «Вільха».

З турецькими партнерами також обговорювалися питання щодо їхньої можливої участі в реалізації проєкту будівництва корветів для Військово-Морських Сил ЗС України.

Але це – перспектива. Натомість, вже маємо позитивний приклад такої співпраці – укладання угоди з турецькою стороною про закупівлю певної кількості оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів Bayraktar, а також боєприпасів до них. Важливо й те, що для ефективного використання цих БПЛА вже підготовлено кваліфікований персонал, який отримав відповідні сертифікати. Ближчим часом комплекс буде готовий до застосування за призначенням.

Загалом на цьогорічному міжнародному форумі «Зброя та безпека» в рамках поглиблення військово-технічного співробітництва було проведено зустрічі з представниками понад 30 іноземних делегацій. На них обговорювалися питання забезпечення вітчизняного війська сучасними, високотехнологічними зразками озброєння та військової техніки. А також щодо інтенсифікації співпраці на рівні підприємств в контексті запозичення іноземних технологій для виготовлення зразків ОВТ в нашій державі, а також реалізація того озброєння та військової техніки, які виробляють в Україні.

Раніше Український мілітарний портал повідомляв, що в ході Міжнародної виставки “Зброя та Безпека – 2019” КБ “Південне” презентувало проект власного зенітного ракетного комплексу (на фото).

Окрім зенітної керованої ракети та пускової установки ракетний комплекс включає ряд спеціальних машин – різноманітні РЛС та інші. Про розробку зенітної керованої ракети КБ “Південне” для ЗРК стало відомо у травні 2018-го року, коли Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» отримало патент на зенітну керовану ракету нової конструкції.

Фото із сайту Український мілітарний портал

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Голосів: 1 Рейтинг: 4,00 out of 5)
Loading...
Переглядів: 97

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua