Головна » Інформкон'юнктура доби » Інформаційний геостратегічний резонанс доби: 28.03.2025

Інформаційний геостратегічний резонанс доби: 28.03.2025

В УКРАЇНІ ТРИВАЄ ВІЙНА, РОЗВ’ЯЗАНА ТЕРОРИСТИЧНИМ РЕЖИМОМ ПУТІНСЬКОЇ РОСІЇ

1130 – та  доба широкомасштабного терору путінських варварів: національно-локальний публічний резонанс

Дипломатичне, публічне та навіть геостратегічне «зважання» на Путіна і його режим дозволяє путінізму не просто виживати, а й експортувати власну когнітивну владу в глокальному вимірі. Путін продукує абсурд, який розхитує глобальну свідомість – створює когнітивний хаос, змушуючи світ реагувати на його наративи, а не діяти автономно. Путінізм не лише агресивний – він паразитарний, тобто проникає в ключові міжнародні структури, уможливлюючи саботаж рішень (ООН, ЄС, навіть політичних систем окремих країн).

Світ і досі дипломатично вагається щодо Путіна – і це його найбільша перемога.  Що таке «зовнішнє управління Україною» в риториці Путіна? Це не просто абсурд, а навмисна реверсія реальності – саме РФ є колонізатором та окупантом, що намагається знищити українську державність. Але оскільки це саме Кремль фактично діє за колоніальним принципом, він проєктує власні методи на ворога, аби заплутати міжнародну дискусію.  

Путінізм в ООН – як це працює? РФ узурпувала місце в Раді Безпеки ООН, блокуючи будь-які спроби ефективного реагування на свою агресію. Кремлівські агенти впливу глибоко інтегровані в міжнародні інституції, що дозволяє контролювати наративи. ООН вже не є ексклюзивним центром міжнародного права, а лише фіксує злочини, не маючи реального механізму впливу. 

Світ програє Путіну не через слабкість, а через те, що досі грає за правилами, які не діють в умовах глокальної геноцидної агресії.

Публічні маркери:

«Аналітики ISW розповіли, чому Путін почав висувати нові вимоги у мирних переговорах»

«Генсек ООН відповів на заяви Путіна: Україна має законний уряд»

«В Єврокомісії не коментують ідею Путіна щодо «зовнішнього управління» в Україні»

«Демократія в Україні Путіна не цікавить – речник уряду Німеччини»

«У МЗС України відповіли на заяву Путіна: Тимчасове управління ООН у Росії, починаючи з Воркути»

«В ОП та Білому домі відповіли на ідею Путіна щодо тимчасового управління Україною під егідою ООН»

 

Європа й передусім Велика Британія закликають Путіна зупинити вогонь, водночас РФ веде тотальну війну на знищення України без жодних ознак наміру зупинятися.

ЄС та Велика Британія намагаються виглядати конструктивними, висуваючи пропозиції, які в умовах глокальної геноцидної агресії РФ виглядають неадекватно, бо РФ не веде війну, в якій є місце домовленостям. Вона веде геноцидну агресію на тотальне знищення України як держави і народу, а заодно й Європи як простору демократії та міжнародного права.

Республіканці в Сенаті США розколоті щодо Трампа та його позиції стосовно України – з одного боку, його критикують, з другого, все ще обережно ставляться до підтримки України через страх втратити виборців. Марко Рубіо визнає, що між США та РФ немає врегулювання – тобто навіть всередині американського істеблішменту повільно, але зростає усвідомлення, що Путін не веде діалог, а шантажує світ, використовуючи агресію.

Путінські сили атакують Україну тотально, без обмежень – від лінії зіткнення до енергетичних об’єктів та цивільної інфраструктури. РФ відкрито заявляє, що воюватиме завжди, поки існує Україна – це екзистенційне протистояння, а не політичний конфлікт.

Отже,  заклики США до припинення вогню без реальних механізмів його забезпечення – це геополітична декларативність, а не стратегія. РФ не просто веде регіональну війну, а демонструє, що її стратегія – тотальне знищення України. Розкол серед республіканців у США є важливим, бо від цього залежатиме, як діятимуть США у 2025 році.

Всі ці фактори вказують на те, що Захід ще не має єдиної стратегії реагування на глокальну геноцидну агресію РФ, а Україна залишається ключовою точкою, де вирішується майбутнє всієї безпеки світу.

Публічні маркери:

«Путін має погодитися на негайне припинення вогню – Леммі»

«Старійшина республіканців у Сенаті розкритикував політику Трампа щодо російської війни»

«Рубіо – про терміни досягнення миру: Це залежить від росіян і від українців»

«Рубіо вважає, що поки зарано для переговорів високого рівня між Росією і США»

«Зеленський: Доручив Умєрову представити США усі факти пошкоджень росіянами об’єктів енергетики»

«Треба забезпечити відповідальність за порушення режиму припинення вогню – посол Британії»

«Росіяни знову атакували газову станцію «Суджа» – ЦПД»

«Тиша на морі мала поширюватися і на порти, і на міста з відповідною інфрастуктурою – Зеленський»

«Зеленський: США проведуть консультації з деякими країнами щодо моніторингу часткового припинення вогню»

«В Кремлі заявили, що можуть бити по енергооб’єктах, бо Україна нібито не дотримується договору»

Аналітична група ГО «Центр ККБ»

Фото із офіційної сторінки у Facebook 95-ої окремої десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗСУ

Переглядів: 109

Залишити відгук

Home Left

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin semper ultrices tortor quis sodales. Proin scelerisque porttitor tellus, vel dignissim tortor varius quis. Proin diam eros, lobortis sit amet viverra id, eleifend ut tellus. Vivamus sed lacus augue.

Home Right

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin semper ultrices tortor quis sodales. Proin scelerisque porttitor tellus, vel dignissim tortor varius quis. Proin diam eros, lobortis sit amet viverra id, eleifend ut tellus. Vivamus sed lacus augue.
adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua