Головна » Події.Факти » Черговий Мінськ

Черговий Мінськ

1458931У вівторок, 17 листопада, профільні підгрупи тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі проведуть засідання в Мінську. Очікується, що серед тем обговорення стануть умови амністії, питання відновлення інфраструктури регіону, проведення місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Як інформує Радіо Свобода, українська сторона в переговорній групі не надає наразі додаткових деталей переговорів.

Між тим, представники сепаратистів на сайтах угрупованні «ДНР» повідомили, що сьогоднішній раунд переговорів у Мінську передбачатиме роботу всіх чотирьох профільних підгруп, зокрема з питань безпеки та економіки. Сепаратисти заявили, що серед тем для найближчого обговорення, які вони пропонують, є розмінування територій.

Раніше проведення зустрічі контактної групи щодо України в Мінську на 17 листопада анонсував спеціальний представник ОБСЄ на переговорах в Мінську Мартін Сайдік.

Останнє засідання учасників контактної групи у Мінську відбулося наприкінці жовтня, пізніше переговірники спілкувались в режимі відеоконференції. Останні домовленості сторін стосувалися відведення озброєння калібру до 100 міліметрів і танків від лінії розмежування сторін на Донбасі.

 

Переглядів: 671

Залишити відгук

Home Left

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin semper ultrices tortor quis sodales. Proin scelerisque porttitor tellus, vel dignissim tortor varius quis. Proin diam eros, lobortis sit amet viverra id, eleifend ut tellus. Vivamus sed lacus augue.

Home Right

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin semper ultrices tortor quis sodales. Proin scelerisque porttitor tellus, vel dignissim tortor varius quis. Proin diam eros, lobortis sit amet viverra id, eleifend ut tellus. Vivamus sed lacus augue.
adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua