Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці комбат батальйону Донбас-Україна Філін (Вячеслав Власенко).
За його словами операція була здійснена досить зухвало, одномоментно і пройшла без втрат з українського боку.
Новолуганське розташоване в районі Світлодарської дуги, до якої останнім часом прикута увага не лише українців, а й світової спільноти. Там путінські терористи здійснили кілька спроб захопити позиції Збройних Сил України. В результаті боїв наші військовики дали гідну відсіч окупантам, але понесли втрати. Загалом загинуло 8 українських героїв, 35 поранено, 17 контужено.
Секретар РНБОУ О. Турчинов, який побував на Світлодарській дузі, запевнив громадськість, що Збройні Сили України адекватно реагуватимуть на всі провокації російських гібридних військ.
***
Протягом сьогоднішнього дня російсько-окупаційні війська продовжили обстріли наших позицій на всіх напрямках, повідомляє прес-центр штабу АТО.
На Маріупольському зі 120-ти та 82-міліметрових мінометів вони вели вогонь по Широкиному, Лебединському, Талаківці та Водяному. Новотроїцьке обстріляли з гранатометів, а Широкине – з озброєння БМП.
Поблизу Водяного бойовики атакували наші позиції, однак після відкриття вогню у відповідь відступили.
На Донецькому напрямку зі 152-міліметрової артилерії були обстріляні наші позиції в районі Красного пахаря. Вогонь 122-міліметрової артилерії, мінометів, озброєння БМП та великокаліберних кулеметів зафіксовано в районі Луганського, що на Світлодарській дузі. З мінометів калібру 120 та 82 міліметри, гранатометів різних систем були обстріляні Авдіївка та Верхньоторецьке. Зі 152-міліметрової артилерії окупанти вкотре обстріляли Миронівку. Тричі бойовики намагалися атакувати наші позиції в районі Світлодарської дуги, та кожного разу змушені були, забираючи поранених, відступати.
На Луганському напрямку під вогонь 120-міліметрових мінометів, гранатометів та стрілецької зброї потрапили Троїцьке та Новоолександрівка.
Загалом з опівночі зафіксовано 30 обстрілів, з них 2 – по населенному пункту.

Українські КАБи матимуть серійне виробництво
Канада може виробляти Gripen для України?
Ударна зброя дальністю понад 2000 км: спільний проєкт
Інформаційний геостратегічний резонанс доби: 10.02.2026
Інформаційний геостратегічний резонанс доби: 04.02.2026
Інформаційний геостратегічний резонанс доби: 18.01.2026
Інформаційний геостратегічний резонанс доби: 17.01.2026
Інформаційний геостратегічний резонанс доби: 12.01.2026
Інформаційний геостратегічний резонанс доби: 10.12.2025
Інформаційний геостратегічний резонанс доби: 09.12.2025