Головна » Події.Факти » Британія створює кібервійська

Британія створює кібервійська

Великобританія має намір нарощувати сили для ведення боротьби з кіберзлочинністю на державному рівні. З цією метою планується створити новий підрозділ, який буде налічувати близько 2 тисяч фахівців в цій сфері. Про це повідомляють Буквы з посиланням на Sky News.

Ініціативу про створення кібервійськ пояснили в Міністерстві оборони Великобританії спільно з Центром урядового зв’язку. Саме ці державні органи покликані захищати інформацію уряду і армії, а також здійснювати розвідувальні дії.

Найближчим часом влада Британії оголосить деталі створення кібервійськ.

Головна причина створення кібервійськ – загроза з боку Росії в розкраданні особистих даних і втручання в процес виборів.

“Маючи наступальні кібертехнології в Великобританії, ми зрівняємо сили на полі бою і отримуємо нові засоби для стримування і покарання держав, які хочуть заподіяти нам шкоду”, – заявив екс-глава Об’єднаного командування Збройних сил Великобританії генерал Річард Берронс.

Також відомо, що на реалізацію проекту вже витрачено близько 250 мільйонів фунтів.

Фото з відкритих джерел.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 182

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua