Головна » Техніка та озброєння » Бундесвер: боєздатність на третину

Бундесвер: боєздатність на третину

Лише третина техніки, що стоїть на озброєнні німецьких збройних сил є боєздатною.

Про це пише Seuddeutsche Zeitung, повідомляє Укрінформ.

“Озброєння бундесверу знову потрапило під вогонь критики. Навіть з багатьма новими танками, винищувачами та вертольотами обороноздатність залишає бажати кращого. З 97 поставлених військам в 2017 році систем озброєння, готові до використання лише 38, що відповідає 39%”, – зазначає ЗМІ з посиланням на доповідь Міноборони.

Особливу занепокоєність викликають транспортний літак A400M і бойова машина піхоти Puma. Зокрема, з 71 БМП Puma, поставлених минулого року, тільки 27 готові до використання, з восьми A400M – половина.

Не занадто оптимістично виглядає й ситуація з авіацією: з 7 ударних вертольотів Tiger, які були поставлені минулого року, здатні виконувати бойові завдання лише 2, з 7 транспортних NH90 – 4. З 4 нових винищувачів Eurofighter може бути використаний наразі всього 1.

Ситуація з озброєнням армії ФРН не вперше піддається критиці.

“Справді, готова до використання лише частина озброєнь”, – підтвердив на брифінгу в середу у Берліні офіційний представник Міноборони Йєнс Флосдорфф і додав, що на це “є різні причини”. Флосдорфф закликав “не екстраполювати відповідь відомства на запит групи депутатів, що потрапив у ЗМІ, на увесь стан бойової техніки у бундесвері”.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 22

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua