Головна » Техніка та озброєння » КрАЗ розробив новий спеціальний всюдихід для військових

КрАЗ розробив новий спеціальний всюдихід для військових

Нова «технічка» на базі бортового КрАЗ-6322 виготовлена Кременчуцьким автозаводом на замовлення військових. Відмінність від аналогічних машин в лінійці – встановлений за кабіною кран-маніпулятор. Всюдихід має стандартну комплектацію. Його призначення – завантаження на платформу і перевезення агрегатів і устаткування, а також буксирування причепів по всіх видах доріг і в умовах бездоріжжя. В кабіні передбачені місця для кріплення особистої зброї водія і пасажирів, встановлена система регулювання тиску в шинах для управління автомобілем в складних умовах непрохідної місцевості, пише Autonews.

Кран – маніпулятор фірми Palfinger, встановлений за кабіною, має вантажний момент 11,3 тм, максимальний виліт стріли 8,2 м і вантажопідйомність 6680 кг.

«Технічка» буде використовуватися військовими в комплексі з іншою спецтехнікою. Подібні спецмашини КрАЗ спроектував і виготовляв для повоєнного відродження Іраку майже 15 років тому. Нагадаємо, що в 2004 році «АвтоКрАЗ» у важкій конкурентній боротьбі з західноєвропейськими компаніями виграв тендер, оголошений США в межах післявоєнного відродження цієї країни, на поставку великої партії автомобілів КрАЗ різних моделей. Протягом 2004-2006 років в Іраку було відправлено близько 2200 вантажівок КрАЗ різних моделей на базі КрАЗ-6322, серед яких майже дві сотні авторемонтних майстерень КрАЗ-6322 ПАРМ.

Сьогодні і українські військові наголошують на необхідності поповнення автопарків своїх підрозділів різної спецтехнікою. Особливо не вистачає повнопривідних універсальних майстерень і евакуаторів на колесах, які можуть працювати в умовах повного бездоріжжя. Саме такими вантажівками вважається техніка КрАЗ – проста і найкраща з прохідності серед машин свого класу. На жаль, підприємство не має тієї кількості замовлень для військових, яке здатне виконувати для завантаження виробничих потужностей і трудового колективу, зміцнення обороноздатності країни і розвитку її економіки. КрАЗ чекає замовлень військових.

 

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 162

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua