Головна » Техніка та озброєння » M1A2C Abrams: новий і найкращий

M1A2C Abrams: новий і найкращий

Збройні сили США вперше показали новий танк M1A2C Abrams з поліпшеною активної і пасивної бронею, покликаної захистити бойову машину від передового озброєння потенційних ворогів. Про це повідомляє Хартыя’97 з посиланням на National Interest.

Перші знімки нової бойової машини з’явилися в кінці минулого тижня. На них зображений танк на полігоні Юма в штаті Арізона. Найбільш очевидною новою рисою M1A2C Abrams, яку можна побачити на фото, стала система активного захисту Trophy. Крім того, він покритий додатковим шаром броні в передній частині вежі.

Відзначається, що, ймовірно, остання версія танка є найкращою в світі.

Найбільш очевидні нові особливості M1A2C – це системи активного захисту Trophy і додаткова броня на передній частині вежі.

Trophy використовує радар, щоб виявити наближення снарядів і ракет, а потім стріляє невеликими снарядами, щоб перехопити боєприпаси. ЗС США збираються також встановити нову систему на старі танки Abrams M1.

M1A2C – це останній варіант Abrams для запуску у виробництво. Конгрес виділив армії $ 1,5 мільярда на покупку 135 М-1 в General Dynamics у 2019 році.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 148

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua