Головна » Події.Факти » На Херсонщині збільшать кількість військових та встановлять особливий режим на КПВВ з Кримом

На Херсонщині збільшать кількість військових та встановлять особливий режим на КПВВ з Кримом

У Херсонській області під час воєнного стану значно збільшать кількість підрозділів Збройних сил, а на адмінмежі з Кримом встановлять особливий режим в’їзду-виїзду. Про це на брифінгу повідомив очільник Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, інформує Громадське.

«По-перше, дуже значно буде збільшена присутність військових підрозділів Збройних сил України на території Херсонської області. По-друге, переведення в режим підвищеної готовності військових формувань та інших силових структур органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. По-третє, розгортання підрозділів 124-ї окремої бригади територіальної оборони Херсонської області та проведення з ними тактичних навчань, терміном до 10-ти діб», — розповів Гордєєв.

Також він додав, що об’єкти критичної інфраструктури, зокрема всі порти та аеропорти, переведуть на посилений режим охорони. Так само посилять охорону адміністративної межі з Кримом.

Йдеться про особливий режим в’їзду-виїзду, обмеження свободи пересування для іноземців та осіб без громадянства.

Гордєєв запевнив, що мешканців області оперативно інформуватимуть щодо умов воєнного стану в разі погіршення ситуації.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 48

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua