Головна » Техніка та озброєння » Перший вітчизняний дрон-камікадзе

Перший вітчизняний дрон-камікадзе

Вітчизняне ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», продемонструвало відеоролик з випробувань нового українського ударного безпілотного літального апарата.

Відеоролик випробувань, як повідомляє Defense Express, було розміщено на офіційному каналі ДП «СпецТехноЕкспорт» на відеохостингу YouTube.

Повідомляється, що ударний дрон-камікадзе був розроблений «Компанією оборонних і радіоелектронних технологій» (ТОВ «КОРТ»). Він здатний нести бойову частину вагою до 3 кілограмів і може знищити більшість цілей на полі бою. Система БПЛА використовує передові комп’ютерно-навігаційні технології для відстеження цілі на основі візуального каналу з інтегрованої камери EO. Українська розробка відрізняється не тільки ефективністю, ще і є значно дешевшою у порівнянні зі своїми аналогами.

Максимальна злітна вага дрону становить 8 кг. Він має довжину 1,78 м та розмах крил 2,3 м. Завдяки використанню електродвигуна, БПЛА важко помітити. Також двигун дозволяє апарту залишатися в повітрі до 40 хвилин на крейсерській швидкості до 70 км/год, (максимальна 150 км/год).

За словами розробників, дана система здатна знищувати цілі на відстані до 30 кілометрів з похибкою не більше 2 метрів.

 

 

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 82

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua