Головна » Події.Факти » В Африці буде японська військова база

В Африці буде японська військова база

Влада Японії планує розмістити свою першу постійну військову базу за кордоном на території східноафриканської країни Джибуті, яка має вихід до Червоного моря. Про це повідомили джерела в міністерстві оборони острівної держави, пише TrueUA з посиланням на Sankei Shimbun.

На даний момент в Джібуті вже існує опорний пункт збройних сил Японії, який зазвичай використовується есмінцем і двома патрульними літаками, які беруть участь в операціях по боротьбі з сомалійськими піратами. Незважаючи на те, що останнім часом число вилазок таких розбійників значно скоротилося, Токіо все ж хоче розширити даний об’єкт.

Так, Японія планує орендувати у влади африканської держави територію площею близько 12 га і розмістити на ній казарму, адміністративні приміщення і склади. Таким чином в Токіо намагаються протистояти Пекіну, країні, яка також розширює свою присутність в цьому регіоні.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 210

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua