Головна » Технології » Boeing створює експериментальний космічний літак Phantom Express

Boeing створює експериментальний космічний літак Phantom Express

Відома компанія-виробник літальних апаратів Boeing спільно з агентством DARPA в межах програми з освоєння космосу XS-1 приступають до створення надзвукового космічного літака під назвою Phantom Express. Він стане першим багаторазовим апаратом військового призначення з подібною конструкцією, здатним доставляти корисний вантаж вагою до 1360 кілограмів. Крім того, Phantom Express здатний здійснювати регулярні польоти з періодичністю 1 раз в 10 днів, а вартість обслуговування апарату становить близько 5 мільйонів доларів, що значно дешевше нинішніх розцінок на доставку. Про це пише Hi-news.ru з посиланням на видання Seeker.

В межах програми XS-1 Boeing повинна буде провести доопрацювання вже готової конструкції Phantom Express, а також підготувати експериментальний зразок і провести його випробування до 2019 року. На наступному етапі програми Phantom Express повинен буде зробити серію польотів на швидкості близько 5 Махів. У разі успіху швидкість буде збільшена до 10 Махів.

Запуск планується виробляти з вертикального положення. Phantom Express буде оснащений двигуном, що працює на рідкому кисні і водні. Як заявляють керівники програми XS-1, «Phantom Express не є літаком і ракетою-носієм в звичному розумінні цих слів. Це швидше якийсь гібрид. Метою створення цього літального апарату є десятикратне зниження вартості одного запуску і мінімізація часового проміжку між пусками. Компанія Boeing показала себе з найкращого боку на першому етапі програми, тому вона була обрана в якості підрядника для виконання другого і третього етапів, які мають на меті виготовлення дослідного зразка і його перший запуск».

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 183

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua