Головна » Ідеї.Рішення » Китай розгортає мережу інститутів для навчання фахівців з кібербезпеки

Китай розгортає мережу інститутів для навчання фахівців з кібербезпеки

Китайська влада почала на території провінції Хубей будівництво спеціального навчального закладу, який готуватиме кадри в області мережевої безпеки. Як повідомило агентство ТАСС з посиланням на Сіньхуа, в цілому на проект планується витратити 5 млрд юанів (більше $ 750 млн).

Передбачається, що комплекс буде завершено до червня 2019 року. В його стінах щорічно будуть проходити навчання до 10 тис. осіб.

“Три роки тому для забезпечення національної мережевої безпеки, обслуговування ключових промислових інформаційних систем і супутньої інфраструктури Китаю потрібно було  700 тис. фахівців у відповідній області. Очікується, що до 2020 року ця цифра подвоїться”, – розповів в інтерв’ю журналістам віце-президент пекінського Науково технічного інституту електроніки Фен Хуамін.

Відповідно до урядової програми КНР на 2017-2027 рр., загалом за даний період на території країни з’явиться від чотирьох до шести аналогічних інститутів, що відповідають міжнародним стандартам в галузі боротьби з мережевими злочинами. На даний момент в Китаї існує близько 140 спеціальних дисциплін за цим напрямом, які викладаються в більш ніж 120 вишах країни. В цілому це 10% від сумарного числа інститутів, де студенти можуть проходити навчання за спеціальностями, які мають безпосереднє відношення до діяльності з кібербезпеки.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 653

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua