Головна » Події.Факти » Львівським військовим медикам передали сучасний ультразвуковий комплекс

Львівським військовим медикам передали сучасний ультразвуковий комплекс

03У Львові генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «ЛЕОНІ» Штефан Шмідт передав представникам Військово-медичного клінічного центру Західного регіону сучасний ультразвуковий комплекс італійського виробництва MyLab 25. У вступному слові він висловив сподівання, що ця техніка допоможе військовим медичним спеціалістам досягнути у перспективі вищого та якіснішого рівня діагностики.

– Переконаний в тому, що ваші спеціалісти знайдуть гідне застосування цій мобільній системі, адже знаю, що вони мають високу кваліфікацію. Сподіваюсь, що з її допомогою лікарі отримають більш ширші можливості в різноманітних клінічних дослідженнях, а відділення ультразвукової діагностики відтепер у своєму арсеналі матиме ще один портативний інструмент преміум – класу. Ще хочу подякувати за активну громадянську позицію представникам Благодійного фонду «Крила надії», які опікуються важкохворими дітьми та Доброчинного фонду підтримки і розвитку охорони здоров’я військовослужбовців, без яких реалізація даного проекту була б неможливою, – розповів пан Шмідт.

01Слід додати, що вартість реалізованого благочинного проекту складає більше 700 тисяч гривень. Портативна система з ергономічним дизайном та дружнім інтерфейсом MyLab 25 здатна отримувати зображення з оптимальною роздільною здатністю під час обстеження будь-якого пацієнта. Сфера ультразвукових досліджень чимала: черевна порожнина, кардіологія, судини, малі органи, м’язовий скелет, молочні залози, акушерство, гінекологія, урологія, педіатрія, стрес-екографія тощо.

До слова, з початком Антитерористичної операції з підприємства «ЛЕОНІ» було мобілізовано понад півтори сотні працівників: 41 з них були безпосередньо в зоні бойових дій. Задля їхньої підтримки, оздоровлення і, передусім, психологічної реабілітації – материнською компанією було виділено близько 200 тисяч гривень.

Віталій ІВАНОВ

Фото автора.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Голосів: 1 Рейтинг: 5,00 out of 5)
Loading...
Переглядів: 381

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua