Головна » Техніка та озброєння » Нова ера «Томагавків»: загроза імперіалістичному Кремлю

Нова ера «Томагавків»: загроза імперіалістичному Кремлю

Модифікація “Томагавків”: стало відомо, як США можуть знищити флоти Росії та Китаю

Пентагон збирається удосконалити американські крилаті ракети BGM-109 Tomahawk задля збільшення потуги флоту США на противагу його головних супротивників – Росії та Китаю.

ВМС підпишуть контракт з компанією Raytheon на розробку протикорабельної модифікації ракети “Томагавк”, яка, за попередніми прогнозами, надійде на озброєння США на початку 2020-х, повідомляє 24 канал з посиланням на Business Insider.

За невеликих витрат ця модифікація потенційно може змінити всю розстановку сил на морі. Така ракета зможе бити на 1600 кілометрів. Нею зможе користуватися практично весь наш надводний і підводний флот, – прокоментував заступник міністра оборони США Боб Уорк.

Таким чином, військово-морське командування Америки хоче замінити ракети “Гарпун”, які значно поступаються радіусом дії китайським протикорабельнимYJ-18 і YJ-12 (380 км), а також російському “Калібру” (300 км).

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 194

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua