Головна » Техніка та озброєння » Рельсотрон отримав нові можливості стрільби

Рельсотрон отримав нові можливості стрільби

Рельсотрон, створюваний в межах програми озброєння військово-морських сил США, отримав оновлення, що дозволили зробити цю зброю набагато більш потужним і сильно прискорити перезарядку.

На думку розробників, вже найближчим часом вони зможуть змусити його стріляти зі швидкістю десять пострілів в хвилину, повідомляє Фокус з посиланням на Popular Mechanics.

Рельсотрон це електромагнітний прискорювач мас, що розганяє струмопровідний снаряд вздовж двох металевих напрямних за допомогою сили Ампера.

Сучасний рельсотрон складається з “стволи” довжиною від декількох до півтора десятка метрів. Усередині нього на відстані в один сантиметр один від одного прокладені дві рейки. Між ними знаходиться снаряд, поміщений в плавкий електропровідний піддон, через який струм може йти від першої рейки до другого. Коли на рейки подається постійний струм високої напруги, вставка-піддон моментально іонізується, її оточує хмарка плазми. Струм, поточний через плазму і рейки, утворює в Міжрейкові просторі сильне магнітне поле. Воно взаємодіє з струмом, що протікає через плазму, і генерує електромагнітну силу Лоренца, яка штовхає прискорює тіло уздовж рейок.

Можливий ресурс рельстрона – 1000 пострілів.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 176

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua