Головна » Події.Факти » Перемога Кремля на терористичному фронті

Перемога Кремля на терористичному фронті

Після інтриги, яку вкинув інформпростір особисто генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, наступив шок. Пан Гутерріш призначив своїм заступником, який очолить Контртерористичне управління ООН, представника Російської Федерації при міжнародних організаціях у Відні Володимира Воронкова. Таку інформацію надав Центр новин ООН, пише Army.ua.

У підпорядкуванні пана Воронкова (тобто Кремля) будуть 38 відділів і структур ООН, що займаються тематикою тероризму.

На ініціативу пана Гутерріша, який заявив про необхідність активізації боротьби з тероризмом та войовничим екстремізмом як один з найважливіших пріоритетів ООН, покладались великі сподівання. Однак призначення на високу посаду головного контртерориста представника путінської Росії викликає великі сумніви щодо виконання місії цим новим структурним підрозділом.

Нинішня Росія все виразніше в очах світового співтовариства набуває ознак держави-терориста. Терористична діяльність спеціальних підрозділів ЗС РФ та російських спецслужб в Криму, на Сході України, в Сирії це доводить практично щоденно.

Призначенням представника Росії на посаду очільника Управління по боротьбі з тероризмом ООН генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, очевидно, закриває проблему оновлення цієї міжнародної організації.

Довідково. Управління ООН з боротьби з тероризмом було засновано резолюцією Генасамблеї 71/291 від 15 червня 2017 року. Оперативний бюджет нового управління на 2017 рік складе $15 млн.

Випускник Московського державного університету Володимир Воронков розпочав свою кар’єру у Міністерстві закордонних справ Російської Федерації 1989 році. Працював у посольстві Росії в Польщі та був директором департаменту європейського співробітництва МЗС РФ, був заступником російським посла в Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в період з 2005 по 2008 р.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 270

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua