Головна » Події.Факти » Піна, що зупиняє кулі

Піна, що зупиняє кулі

Дослідники створили надміцний композитний матеріал, що складається з металу і кераміки, повідомляє UBR.

Американські вчені створили новий вид броні – «піну», здатну витримати постріл з дробовика. Запропонований композитний матеріал складається з мініатюрних металевих сфер, покритих керамікою, і тонкої алюмінієвої пластини, повідомив BGR.

При розробці броні, яка здатна зупинити кулю, вчені повинні враховувати два найважливіших чинники – вага і опір до проникнення. Товста сталева пластина може витримати постріл, але її вага – непрактична.

Броньована «піна» здатна витримати кінетичне навантаження тієї ж сили, що і товста сталева пластина. Але при цьому вага нового композитного матеріалу в два рази менше. Вчені заявили, що нову броню можна ще більше оптимізувати. Тобто, домогтися і зниження ваги, і збільшити захисні якості.

Таким чином, броньовані автомобілі, захищені за допомогою нововинайденого захисту, можуть важити набагато менше. Забезпечуючи при цьому належний захист пасажирам.

При випробуваннях «бронепіни» по ній стріляли калібром 0.50 (12,7 мм), швидкість кулі складала 801 м/с.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 154

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua