Головна » Події.Факти » Польща купить американську артсистему «HIMARS»

Польща купить американську артсистему «HIMARS»

Польща купить американську ракетну артилерійську систему підвищеної мобільності «HIMARS». Про це повідомив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак, котрий разом з прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравєцьким зустрівся із солдатами Першої бронетанкової бригади у Варшаві-Весолій, повідомляє Польське радіо.

За словами міністра національної оборони, за ракетну артилерійську систему підвищеної мобільності Варшава заплатить 414 мільйонів доларів.

Відповідний договір буде підписано 13 лютого:

«Безпека є безцінною. Зрештою, безпека є одним з пріоритетів уряду Матеуша Моравєцького. Я, натомість, хочу вас запевнити, що цей договір стосується закупівлі сучасного військового спорядження за добру ціну. За дивізіон „HIMARS” ми заплатимо чотириста чотирнадцять мійльонів доларів. Це добра ціна».

HIMARS, тобто High Mobility Artillery Rocket System – це високомобільна реактивна система залпового вогню, призначена для ураження районів зосередження артилерійських систем, засобів ППО і вогневої підтримки, вантажного транспорту, бойових машин і бронетранспортерів, а також для надання вогневої підтримки своїм підрозділам і засобам підтримки. Система призначена для стрільби керованими і некерованими ракетами. Максимальна дальність – 300 км. Закупівля цих систем становить важливий елемент модернізації польських Збройних сил.

Сильна і сучасна армія – це державний інтерес Польщі, – заявив в неділю прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький. Політик зустрівся з військовими Першої бронетанкової бригади у Весолій. За словами політика, модернізація війська збільшить політичні та економічні можливості Польщі:

«Ми – на доброму шляху нарощування потенціалу, який збільшить політичні та геополітичні можливості Польської Республіки, а також наші економічні можливості. Створення сильної армії має величезний вплив на значення Польщі в Європі та світі».

 

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 151

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua