Головна » Акценти/спротив » Порошенко звільнив Парубія з посади секретаря РНБО

Порошенко звільнив Парубія з посади секретаря РНБО

Президент України Петро Порошенко звільнив Андрія Парубія з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Відповідний указ оприлюднений на офіційному сайті президента України.

Андрій Парубій заявляє, що подав у відставку з посади секретаря Ради національної безпеки та оборони України. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. «Подав у відставку з посади секретаря РНБО України. В час війни коментувати відставку вважаю неприйнятним. Продовжую займатися допомогою фронту. В першу чергу – добровольчим батальйонам. Разом переможемо російського агресора. Слава Україні», – написав Парубій. Порошенко не повідомив, хто займе міце секретаря РНБО.  У своєму Twitter прес-секретар глави держави Святослав Цеголко підтвердив інформацію про заяву Парубія. “На будь-якій посаді Парубій залишається в команді президента. Порошенко подякував секретарю РНБО за роботу”, – написав він. 

 

КОНТЕКСТНІ АКЦЕНТИ ARMYUA:

Парубій – Герой Майдану і це беззаперечно. Він показав свою щирість, прямолінійність, відданість громаді. Парубій став секретарем РНБО за Турчинова і треба віддати належне їм обом, що вони хоч і втратили АРК, але не втратили Україну, хоча були до цього найближче. Оперативно-авральна робота Парубія була спонтанною, але дієвою, а більше щирою… Велика подяка за все…

Парубій людина лінійних бачень, якому конче потрібна акцентуація уваги і пояснення проблеми. Він – відповідальна, жива, натхненна людина-патріот. Досить часто був не керівником, а виконавцем в середовищі більш талановитих, але виконавців. У нього не вистачило мужності уступити посаду комусь іншому, більш потужному, але того, більш потужного і якраз поряд не виявилось.

Він зробив все, що міг. Але оскільки на дворі не війна, а гібридно-месіанська композитна агресія, яка розрахована не на місяці, а на десятиліття, тому Президенту потрібно підшукати безпекового стратега.

Парубій міг не погоджуватися із Президентом і доводити свою правоту, хоча і не дуже виважену. Відстоювати свою позицію – властивість сильних людей. Чи матиме такі якості наступник Андрія Володимировича – покаже час.

СУСПІЛЬНИЙ СПРОТИВ

Суспільство має вимагати від Президента перетворення АП в центр комунікаційно-інноваційної роботи на майбутнє. РНБО повинно перетворитись в координаційний центр безпекового гарантування творення нової України, коли б безпека і життя були поєднанні, а не поділялися на корпоративно-паркетний егоїзм…

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 183

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua