Головна » Відгомін часу » Путінські терористи змінюють тактику

Путінські терористи змінюють тактику

Російсько-терористичні війська застосовують для знищення України новітні зразки озброєння та відпрацьовують на практиці нову методику для організації терористичних подій, яку розроблено ГУР РФ

Про це розповіли бійці окремої бригади морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що тримають позиції поблизу українського індустріального центру Маріуполь. А їх слова ґрунтуються на небезпечних знахідках та рештках боєприпасів, що прилітають на наші позиції з боку противника. От наприклад, кілька днів тому наші позиції було обстріляно новітніми реактивними снарядами. Вони мали посилене фугасне начиння та залишили за собою великі вирви. Всі уламки після цього обстрілу наші бійці ретельно позбирали та віддали в спеціалізовану лабораторію для проведення відповідних експертиз.

Ми виявили хвостовики ракет не притаманні звичайним боєприпасам, – зазначив матрос Руслан. – На відміну, від радянських зразків, які раніше використовували російсько-окупаційні війська, ці хвостовики мали зовсім інший вигляд та кріплення. Також ми знайшли уламки з відповідним маркуванням. Все задокументовано та передано до спеціальних структур Міністерства оборони України. Я впевнений, що під час свідчень у міжнародних судах з питання російської агресії проти України та впровадження терористичних актів проти мирного населення нашої держави збройними силами Російської Федерації вони стануть важливими речовими доказами вини наших самозваних братів. А також продемонструють те, що Росія фінансує тероризм і де факто перетворила своє військо на «армію гопників» і світових терористів.

Крім обстрілів, російсько-окупаційні війська проводять масове мінування української землі забороненими боєприпасами. Не є новинкою протипіхотні міни, які виготовляються лише країною агресором. Та крім цього російські диверсійні групи проводять масове мінування будинків та стежок в українських селах, що тимчасово знаходяться у так званих «сірих зонах». Причому роблять все це таким чином, щоб максимально замаскувати свою причетність до цих дій. На знімку видно одну з таких «розтяжок», яка була знешкоджена нашими розвідниками. Вона складається з набоїв до великокаліберного кулемету та прив’язаної до них гранати. Під час підриву гранати детонують набої і вражають людину. Це має виглядати так, ніби особа потрапила під обстріл з великокаліберного кулемету.

Цей «подаруночок» залишили російські спецпризначенці, прив’язавши його до дверей звичайного сільського будинку, – поділився спостереженнями матрос Костянтин. – Мета їх проста. Пересічна людина повертається до дому, щоб просто подивитись в якому стані будинок. І гине. Відразу ж всі псевдоінформаційні ресурси на окупованих територіях почнуть кричати про вбивство українськими військовими. Такі речі ми вже проходили, і не раз. Окупаційні війська сусідньої держави люблять мінувати будинки, цвинтарі, криниці. Тобто такі місця, куди обов’язково прийдуть цивільні люди. Зазвичай це пенсіонери, тобто ті, хто не зауважить чи не побачить російських смертельних пасток.

За словами розвідника, виготовлення, та встановлення подібних мінних пасток детально розписано у відповідному посібнику головного управління розвідки збройних сил Російської Федерації. В цьому підручнику, розробленому фахівцями спецслужб Росії розповідається, як організовувати та проводити терористичні акти на територіях держав, що входили до республік СРСР. Але відпрацьовують його терористи триколорної держави на нашій території.

Тарас Грень

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Голосів: 1 Рейтинг: 5,00 out of 5)
Loading...
Переглядів: 318

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua