Головна » Відгомін часу, Слава Героям » Мужні, професіональні, віддані!

Мужні, професіональні, віддані!

А ще – красиві, дотепні та талановиті!

Медичні сестри 61 військового мобільного госпіталю відзначили своє професійне свято.

В районі відповідальності цього військового медичного закладу одна з найгарячіших ділянок оборони України від російсько-терористичних військ – Маріупольський напрямок. Кожного дня і ночі тут тривають ворожі провокації. Широкіно, Водяне, Талаківка, Павлопіль, Гнутове… не зникають з стрічки щоденних брифінгів. Ворожі обстріли, снайперські та диверсійні групи – чи не кожного дня на подвір’я шпиталю з ввімкненими сиренами вриваються швидкі. А це означає, що медперсоналу знову є робота. Важка, кропітка, щоденна. Робота по відновленню здоров’я героїв покалічених «братерською любов’ю». Досвідченість та дбайливі руки медичних сестер роблять дива. Та за кожним таким «диво-зціленням» стоїть маленький подвиг медичної сестри шпиталю.

– Ми вирішили відзначити це свято без якихось гучних заяв то офіційних церемоній, – розповів заступник командира по роботі з особовим складом 61 ВМГ підполковник Олександр Нелюб. – А провести його в такій жартівливій формі професійно-творчого змагання. В ньомувзяли участь представники всіх відділень нашого шпиталю.

Загалом в конкурсі взяло участь вісім кращих медсестр. Їх завданням було вразити вибагливе журі, що складалось з провідних лікарів шпиталю, знаннями та навичками з професійної підготовки, власною творчістю та кулінарними здібностями. Вболівати за свої команди прийшли всі вільні від чергувань медики. Адже як би там не було, а кожному хотілось, щоб саме їх відділення вибороло перемогу. В запеклій боротьбі беззаперечну перемогу отримали представники відділення анестезіології та реанімації.

– Я переконаний, що після сьогоднішнього дня більшість наших колег побачили один одного в зовсім іншому світлі, – продовжив підполковник Олександр Нелюб. – Адже крім майстерності та професійності, яку ми спостерігаємо кожного дня, дівчата продемонстрували наскільки всі вони талановиті та красиві.

Потрібно зазначити, що провести свято на високому рівні, керівництву шпиталю допоміг Маріупольський міський палац культури «Чайка». Керівництво закладу не лише надало своє приміщення, алей організувало гала-концерт для військових медиків.

– Ми дуже раді приймати в своїх стінах людей такої благородної професії, – сказала заступник директора Оксана Гальченко. – І хоча для нас це було так би мовити імпровізоване свято, колективи з радістю відгукнулись прийти та подарувати свій гарний настрій берегиням у погонах.

Зокрема, військові глядачі побачили виступи  народного театру танцю «Азовські чайки», зразкового театру танцю «Асорті» та дитячого вокального ансамблю «Кенгуру».

Тарас Грень

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 395

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua