Головна » Технології » Робот Atlas вчиться бути партнером людини

Робот Atlas вчиться бути партнером людини

Бігати як людина. Це виявилося під силу роботу Atlas компанії Boston Dynamics. На каналі YouTube компанія виставила нове відео зі своїм двоногим роботом. Про це пише ZN.

Робот бігає, відриваючи ноги від землі. При цьому, рухи всього тулуба робота спрямовані на те, щоб підтримувати рівновагу, і дуже нагадують рухи людини під час бігу.

Раніше вчені навчили робота стрибати. В опублікованому минулого року ролику робот стрибає на коробку, перестрибує через іншу коробку, потім стрибає на підлогу, а потім – на коробку в два рази вище, ніж перші дві. Потім робот і зовсім робить розворот на 180 градусів. У кінці ролика Atlas зміг виконати сальто назад.

А ще робот не просто сприймає накази, а аналізує їх і в разі неможливості виконати поставлене завдання інформує про це. До того ж, розглядається становище робота в системі відносин “начальник-підлеглий”: робот “думає”, чи має він взагалі виконувати цей наказ. Щоб це сталося, людина, що віддає розпорядження повинна володіти відповідними повноваженнями.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 174

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua