Головна » Події.Факти » Румунська армія відмовляється від автомата Калашникова

Румунська армія відмовляється від автомата Калашникова

На заміну “калашникову” румунське військо отримає італійський автомат.

Про це повідомив міністр економіки Румунії Ніколає Беделеу, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Румунський завод у місті Плопень почне у взаємодії з італійським виробником зброї Beretta випуск двох нових видів автомата ARX-160.

«Ця зброя вже була випробувана збройними силами Румунії. Ми провели переговори з нашими італійськими колегами і уклали відповідний договір», – зазначив Беделеу.

Він наголосив, що армія Румунії повинна відмовитися від старої зброї – автоматів Калашникова – задля відповідності стандартам НАТО.

Міністр також додав, що автомати ARX-160, вироблені в Румунії, призначатимуться не тільки для переозброєння армії країни – частина з них піде на експорт.

Довідково. Автомат (штурмова гвинтівка) Beretta ARX-160 розроблена італійською компанією Beretta і з 2012 року надходить на озброєння італійської армії. Крім того, вона йде на експорт. Зокрема. варіант автомата Beretta ARX-160 під радянський патрон 7.62х39 прийнятий на озброєння силами спеціального призначення республіки Казахстан. На базі автомата Beretta ARX-160 створений цивільний варіант Beretta ARX-100, що стріляє лише одиночними пострілами.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 174

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua