Головна » Акценти/спротив » Семенченко повертається на Донбас

Семенченко повертається на Донбас

Батальйон “Донбас” готується стати полком і чекає на отримання важкої техніки.

 

“Їду з Києва, підводимо риску. Всіх кого вивели з оточення, відправив у відпустку. Полоненими займаємося і по державній і по комерційній лінії. Процес запущений, буде рухатися і без мене. Сподіваюся скоро побачити хлопців”, – пише Семенченко. 

За його словами, всім сім’ям загиблих держава виділяє квартиру в районі проживання і 609.000 грн. Підписано подання на понад 100 орденів і медалей, за Миколаївку, Карлівку, Лисичанськ, Попасну, Іловайськ. Подані три подання на звання Героїв України – всі посмертно.

“Батальйон Донбас став батальонно-тактичною групою. 700 осіб. За штатом полк і цілком можливо клопотатиму про те, щоб такий статус і отримав. Активно поповнюємо новобранцями. Приступаємо до тренувань. Чекаємо отримання важкої техніки: танки і БТРи. Буде рота спецназу для боротьби з диверсійними групами”, – пише комбат.

Щодо розслідування оточення угруповання в Іловайську, були проведені бесіди з Президентом, прем’єром, головою ВР. Створена слідча комісія ВР, прокуратура порушила кримінальну справу. “Чекаємо рішення президента – кого у відставку, а кого під суд”, – каже Семенченко.

Комбат нагадав, що перемога можлива тільки якщо “зміняться правила гри”, якщо буде розгорнута система відбору мотивованих людей в армію, якщо генералами почнуть робити за результативну роботу.

Семенченко повідомив, що їде на Донбас. “На Донбасі і рани швидше заживуть. Зі мною кілька десятків товаришів, з якими я починав колись, ще в березні та квітні, танк відбитий у росіян, пара БТР і міномети з ПТУРами. Якщо Ви хочете захищати свою землю – приєднуйтесь до нас у Маріуполі та Красноармійську. У Краматорську і Слов’янську. Зброю знайдемо. Якщо зможемо самі захистити свою землю без всяких міноборон, якщо земля буде горіти у агресора під ногами – значить, будемо жити. Не зможемо – значить і недостойні”, – пише Семенченко.

Комбат заявляє, що Київ за останні дні “відібрав всю енергію”. “Вибори, вкидання, інтриги, підлість, дезертири під виглядом героїв і безвідповідальність навпіл зі зрадою. Знаю, що зараз важко і батальйону “Азов”, наша допомога не завадить. І наша зброя, яку їм так і не видало міноборони – теж. А там як Бог дасть. Головне “роби, що повинен, і будь що буде”, – підсумував Семенченко.
КОНТЕКСТНІ ОРІЄНТИРИARMYUA:.

Продовжується агентурний саботаж паркетних генералів.Вони думають, що стратеги, але їхній час вже давно пройшов.

Сьогодні час батальйонів Дніпро, Донбас, Азов, Маріуполь, Бердянськ, Славянськ і так далі, сьогодні горизонт комбатів – це реальний спротив путінсько-терористичній агресії, яка заповнює світ своїми підлими формами підкорення людей, громад, країн, міжнародних інституцій.

В Україні йде відкрита війна “смерчами”, “ураганами” і”градами” із-за кордону пРФ, а світ ще роздумує, надавати нам допомогу, чи ні.  Думає він  тільки тому, що їхні міста не бомблять і ракети в їхні парки не падають. І їм байдуже до того, що в Україні вже 8 місяців вмирають люди від путінських терористів.

Путін сьогодні тероризм вивів на новий геоглобальний рівень, який поки що невзмозі осмислити країни світу.

Хоча для порівняння їм варто подивитись на “Ісламську державу” в Сирії, Афганістан, Єгипет, країни Африки, Ізраїль тощо. Скрізь активізувались бойові дії, як тільки пРФ пішла в Україну. Очевидно, що це пов’язані, речі, як і вояжі кривавого упиря Кремля в Монголію, Китаюй чи Кубу…

Семенченко своїми діями і, головне, планами показує новітній стиль патріота найвищого ґатунку.Він не бачить сенсу співпрацювати із старим міноборони, яке працює по-совковому, а значить агентурно. МОУ не працює як Майдан, воно саботує озброєння батальйонів під різними причинами, та боїться, що ці батальйони стануть базовими для  військ.Тобто, такими, яких вимагає нинішня ситуація і час, що входить в протиріччя з радянським менталітетом наших генералів.

Семенченко говорить про мотивованих бійців, що є квінтесенцією сучасності. Війна гібридно-месіанська, це не війна функціональних форматів статичного стандарту, це війна креативно-дієвих вільних людей, які в горизонті синенергетичного поступу здатні на чудеса винахідливості і ефективності, а також малих втрат. Їм заважають старі догми, традиції і, навіть ритуали щодо героїзму, бо потрібно шанувати тих, які рятують воїнів, а не тих, хто кладе їх сотнями…

Семенченко  сьогодні це вже не тільки персона, це стандарт нової України, який думає про Україну і робить для цього все.

СУСПІЛЬНИЙ СПРОТИВ

Громадам бажано вимагати від влади процедурних рішень щодо забезпечення зброєю батальйонів і місцевої самооборони. Можливо, є сенс виходити на США і брати зброю під конкретні з’єднання, а не просто спрямовувати всі надходження до якогось складу, з якого ніхто нічого не отримує із-за старих процедур і злодійкуватих керівників…

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 249

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua